JVC

Telewizory Ultra HD VIDAA z serii VD3300

Telewizory Ultra HD VIDAA z serii

JVC powiększa ofertę telewizorów Ultra HD smart TV o serię VD3300 z systemem VIDAA i ekranami o popularnych przekątnych: 43, 50, 55 i 65 cali, które oferują bardzo dobrą jakość obrazu za rozsądną cenę.

Po raz pierwszy w telewizorach marki JVC zastosowano system operacyjny VIDAA, szybki i intuicyjny, co sprawia, że obsługa telewizora jest przyjemnością, a bogactwo aplikacji zapewni rozrywkę dzieciom i dorosłym. Zapewniono dostęp do najpopularniejszy serwisów VoD: Netflix 4K, YouTube 4K i Prime Video 4K, a także polskich: CDA.pl, Polsat BoX Go i Canal+.

Nad jakością obrazu czuwają układy Super Resolution, zwiększający rozdzielczość obrazu dowolnego źródła do 4K, i Micro Dimming, poprawiający szczegółowość obrazu przez zwiększenie kontrastu w jasnych i ciemnych scenach. Najlepszą jakość obrazu uzyskamy, jeżeli będziemy odtwarzać filmy i wydarzenia sportowe realizowane w formatach HDR10 i HLG.

Telewizory zostały wyposażone w trzy złącza HDMI, w tym HDMI 2.1 ALLM do współpracy z konsolami PlayStation i Xbox. Funkcja ALLM (Auto Low Latency Mode) automatycznie wykrywa połączenie telewizora z konsolą i zapewnia najkrótszy czas opóźnienia (input lag), zwiększając szybszość reakcji.

Dwa złącza USB umożliwiają dołączenia twardego dysku do nagrywania programów telewizyjnych (funkcja PVR) lub odtwarzania filmów czy zdjęć z pendrive’a. Telewizory zawierają dwa głośniki o mocy 2 × 8 W RMS (43 cale), a pozostałe modele mają większą – 2 × 10 W RMS (50 i 55 cali) oraz 2 × 12 W (65 cali). Funkcja Screen Mirroring (Miracast) szybko udostępni filmy i zdjęcia ze smartfona na dużym ekranie. Potrójny tuner DVB-T2 (HEVC H.265) / DVB-C / DVB-S2 umożliwia oglądanie programów telewizyjnych na żywo po dołączeniu stosownej anteny. Wi-Fi zapewni połączenie z siecią i dostęp do aplikacji. Prawie bezramkowy ekran sprawia, że obraz wydaje się większy.

Telewizory-Ultra-HD-VIDAA-z-serii-VD3300-2
2024-01-31
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket