iROBOT

Roomba Combo j9+ z nagrodą „TechAwards 2023”

Roomba Combo j9+

Flagowy iRobot Roomba Combo j9+ został laureatem prestiżowych „TechAwards 2023” w kategorii „Smart Life – AGD”.

„TechAwards” to najważniejszy w Polsce plebiscyt na najlepsze produkty technologiczne, wybierany przez dziesiątki tysięcy entuzjastów techniki i redaktorów serwisów KomputerSwiat.pl. Nagrody te przyznawane są produktom wyróżniającym się wyjątkową funkcjonalnością i designem.

Roomba Combo j9+ zdobyła uznanie dzięki innowacyjnym funkcjom, takim jak planowanie sprzątania w oparciu o poprzednie cykle sprzątania, automatyczne zwiększanie mocy ssącej na dywanach, rewolucyjny, w pełni unoszący się moduł mopujący oraz funkcja aktywnego szorowania. Urządzenie to jest również wyposażone w nowoczesną stację ładująco-czyszczącą, umożliwiającą samodzielne uzupełnianie zbiornika na wodę w robocie i usuwanie brudu do szczelnych worków, co pozwala na utrzymanie czystości bez konieczności częstej interwencji użytkownika. Wyróżnienie to odzwierciedla lojalność klientów marki iRobot oraz niezastąpioną jakość produktów, potwierdzając pozycję firmy jako lidera w branży „inteligentnych” rozwiązań AGD Smart Life.

Robot został wyposażony w ulepszony, 4-stopniowy system sprzątania. Składa się on z dwóch gumowych szczotek głównych, szczotki bocznej do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach, całkowicie unoszącego się modułu mopującego, chroniącego dywany przed zamoczeniem, i ma o 100 proc. większą moc ssącą (w porównaniu z robotami Roomba z serii i). Robot będzie skutecznie rozprawiał się z trudnymi plamami dzięki nowej funkcji SmartScrub, mającej imitować tradycyjny sposób mycia podłóg. Kiedy włączymy tę funkcję, robot będzie szorował podłogi, jeżdżąc do przodu i do tyłu oraz dociskając nakładkę mopującą, by skutecznie usunąć wszystkie zabrudzenia.

Roomba-Combo-j9-z-nagroda-TechAwards-2023-2
2024-02-08
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket