KERNAU

Piekarnik KBO 1071 S TC B Smart Cooking

Piekarnik

Marka Kernau poszerza ofertę piekarników elektrycznych i oferuje nowy model KBO 1071 S TC B Smart Cooking. Piekarnik ten przy standardowych wymiarach, wynoszących 60 cm szerokości i wysokości, oferuje bardzo dużą pojemność wynoszącą aż 78 l.

Nowy piekarnik do zabudowy marki Kernau o pojemności 78 l to nie tylko duża powierzchnia pieczenia, ale również nowoczesne funkcje, które ten proces wspomagają. Jedną z nich jest dotykowy panel sterowania, dzięki któremu obsługa urządzenia oraz codzienne użytkowanie są niezwykle proste. Intuicyjne sterowanie zapewnia szybkie dostosowanie parametrów pieczenia do każdej potrawy. Do dyspozycji użytkownika piekarnik oferuje aż 10 funkcji grzania i 10 programów automatycznych, a wśród nich funkcja o nazwie termoobieg 3D. Po jej uruchomieniu ciepło rozprowadzane jest równomiernie po całym wnętrzu piekarnika. Oznacza to również, że można przygotowywać potrawy na wszystkich trzech poziomach jednocześnie i można być pewnym, że ciepło dotrze do nich tak samo skutecznie. Wśród innych ciekawych funkcji warto wymienić możliwość pieczenia wielopoziomowego Heat Wrap, gwarantujący efektywną cyrkulację powietrza bez mieszania zapachów, a dodatkowo niezależne kanały powietrzne na bocznych ściankach zapewniają równomierne rozprowadzenie ciepła na każdym poziomie.

Piekarnik KBO 1071 S TC B Smart Cooking marki Kernau wykonany jest z trwałego i eleganckiego szkła barwionego na klasyczną czerń. Takie wzornictwo doskonale wpisuje się zarówno w klasyczne wnętrza, jak i nowoczesne przestrzenie kuchenne. We wnętrzu komory pieczenia producent zastosował bezpieczne prowadnice teleskopowe, na których łatwo wysunąć nawet duży garnek z potrawą. Obserwację postępów pieczenia zapewnia energooszczędne oświetlenie LED. Wartym zauważenia udogodnieniem jest ponadto funkcja czyszczenia parowego. Dzięki niej czyszczenie piekarnika może być proste i wygodne. Para podczas uruchomienia tej funkcji skutecznie rozmiękcza trudne do usunięcia zanieczyszczenia. Na koniec wystarczy przetrzeć wnętrze komory piekarnika papierowym ręcznikiem.

Zakres temperatury, jaką można ustawić podczas przygotowywania potraw, wynosi od 50 do 250 °C. W wyposażeniu standardowym znajdziemy 1 uniwersalną blachę do pieczenia oraz 1 ruszt.

2024-04-02
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket