CONCEPT

Zamrażarka skrzyniowa MP5015

Zamrażarka skrzyniowa

Zamrażarki skrzyniowe są chętnie kupowanymi sprzętami nie tylko do gospodarstw domowych, ale również sklepów, małej gastronomii, a nawet dużych hoteli. Ten trend doskonale rozumie marka Concept oferując nową zamrażarkę skrzyniową o pojemności 142 l.

Nowy model zamrażarki skrzyniowej cechują praktyczna pojemność przy zachowaniu kompaktowych wymiarów. Wewnętrzna przestrzeń o pojemności 142 l wygodnie pomieści dużą ilość mięsa oraz inną żywność. Dzięki wysokiej jakości uszczelce, przechowuje zapasy w stanie zamrożonym aż do 12 godzin, nawet w wypadku awarii zasilania. Zaletą zamrażarki Concept MP5015 jest to, że dopasowuje się do potrzeb użytkownika. Umożliwia nie tylko zamrażanie, ale także schładzanie żywności. Termostat można regulować w zakresie od -32°C do 8°C, dzięki czemu może służyć również jako zwykła lodówka.

Zamrażarka MP5015 wyposażona jest w wysokiej jakości silnik inwerterowy, który niesie ze sobą szereg zalet. Oferuje wysoką wydajność, cichą i ekonomiczną pracę dzięki mniejszemu zużyciu energii. Dodatkowo utrzymuje stabilną temperaturę wewnątrz zamrażarki, dzięki czemu nie dochodzi do niepotrzebnego przechłodzenia. Zamrażarka zalicza się do klasy energetycznej D, co czyni ją jednym z najbardziej ekonomicznych modeli w swojej kategorii. Roczne zużycie energii wynosi zaledwie 145 kWh. Nowy model urządzenia marki Concept wyposażony jest w praktyczną funkcję Fast Freeze, która wzmacnia wydajność zamrażania i znacznie przyspiesza ten proces. Sprawdza się szczególnie w wypadku umieszczenia w niej znacznej ilości produktów. Temperatura w zamrażarce jest ustawiona na -32 OC na 26 godzin, dzięki czemu żywność zamarza znacznie szybciej. Funkcja Fast Freeze eliminuje również nagrzewanie się wnętrza, gdy zamrażarka jest otwarta przez dłuższy czas, chroniąc w ten sposób wcześniej przechowywane zapasy.

W wyposażeniu wnętrza znajduje się praktyczny, wyjmowany kosz, który usprawnia uporządkowane przechowywanie zawartości, a także ułatwia odnalezienie się wśród przechowywanych zapasów. Jest szczególnie przydatny do przechowywania drobnych artykułów spożywczych.

Ciekawym rozwiązaniem w nowym modelu zamrażarki jest oświetlenie LED umieszczone po wewnętrznej stronie drzwi uchylnych, co jest energooszczędne i zapewnia doskonałe doświetlenie przestrzeni wewnętrznej.

Zamrazarka-skrzyniowa-MP5015-2
2024-04-07
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket