MPM

Lodówki MPM-114-CJ-35 i MPM-114-CJ-36

Lodówki

Modele wolnostojących lodówek podblatowych wciąż cieszą się dużym powodzeniem, a na rynku pojawiają się nowe urządzenia. Nowymi propozycjami w tym segmencie urządzeń chłodniczych w ofercie marki MPM są modele MPM-114-CJ-35 i MPM-114-CJ-36

Nowe modele lodówek podblatowych firmy MPM mają takie same parametry techniczne i wyposażone są w te same funkcje. Różnice wynikają z wybarwienia obudowy – model MPM-114- CJ-35 jest barwiony na klasyczny, biały kolor, z kolei model MPM-114-CJ-36 ma nowoczesny kolor o nazwie night inox. czarny. Oba wybarwienia są na tyle popularne, że z powodzeniem urządzenia te będą pasowały zarówno do kuchni utrzymanych w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Całkowita pojemność lodówki, przy zachowaniu szerokości 55 cm, 85 cm wysokości i 58 cm głębokości, wynosi 114 l. Komora chłodzenia wyposażona jest w 2 szklane półki, 1 duży pojemnik na owoce i warzywa., a także 3 praktyczne balkoniki na drzwiach. Pojemność przechowywania wynosi 95 l. Z kolei komora zamrażania pomieści 14 l i oferuje przestrzeń do przechowywania produktów w 3-giazdkowym zamrażalniku.

Oba urządzenia zostały wyposażone w system automatycznego odszraniania. Funkcjonalność urządzeń dopełnia możliwość obustronnego montażu drzwi, co umożliwia elastyczne dostosowanie otwierania i ustawienia urządzenia do indywidualnych preferencji domowników. Dzięki tej opcji mogą zdecydować, z której strony lodówki drzwi będą się otwierać i dopasować je do układu kuchni lub własnej wygody. To praktyczne rozwiązanie, które sprawia, że korzystanie z lodówki staje się jeszcze bardziej intuicyjne i komfortowe.

Nowe lodówki marki MPM toto połączenie wygody, funkcjonalności oraz niezawodnego chłodzenia. Urządzenie doskonale sprawdzi się zarówno w dużej kuchni, jak i przestrzeni kuchennej. Ponadto, elegancki kolor inox i klasyczna biel oraz minimalistyczny, stylowy design idealnie wpiszą się zarówno w klasyczną, jak i nowoczesną aranżację.

2024-04-08
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket