MPM

Płyta indukcyjno-gazowa MPM-60-IMG-21

Płyta indukcyjno-gazowa

Nowa płyta indukcyjno-gazowa marki MPM to rozwiązanie, które łączy dwa rodzaje płyt na jednym panelu. Model MPM-60-IMG-21 o standardowej szerokości 60 cm daje możliwość gotowania na indukcji lub tradycyjnie – na gazie.  

Płyty grzejne tak zwane kombinowane to takie konstrukcje, które zwykle łączone są z różnych rodzajów płyt. W tego typu sprzęcie nierzadko moduł gazowy połączony jest w jedną bryłę z modułem elektrycznym, głównie indukcyjnym. Pozwala to na dobór obróbki termicznej do przygotowywanej potrawy, co przekłada się również na komfort użytkowania. Najnowsza w ofercie marki MPM płyta indukcyjno-gazowa MPM-60-IMG-21, w części zasilanej gazem, wyposażona została w 2-częściowy żeliwny ruszt, więc użytkownik podczas gotowania może mieć pewność, że przy przesuwaniu czy przestawianiu, nawet dużego garnka czy patelni, pozostanie on stabilny. Co więcej, taka konstrukcja rusztu jest łatwa do utrzymania go w czystości. Część indukcyjna płyty to gładka, szklana powierzchnia. To z kolei nie tylko komfortowe i szybkie czyszczenie w razie jakiegokolwiek zabrudzenia, ale również estetyka wykonania. Sterowanie płytą odbywa się wygodnie, ponieważ wszelkie elementy sterownicze są umieszczone od frontu sprzętu, a każda ze stref posiada oddzielne sterowanie. Część gazowa oferuje sterowanie przy pomocy ergonomicznych pokręteł, a część indukcyjna sterowanie sensorowe, suwakowe, o precyzyjnym ustawieniu mocy w zakresie od 1 do 9, dla każdego pola grzewczego oddzielnie. Płyta w części indukcyjnej wyposażona jest w praktyczną strefę Flex Zone, która pozwala na gotowanie i smażenie w niestandardowo dużych naczyniach, jak np. brytfanny. Z połączeniu dwóch pól grzewczych użytkownik ma do dyspozycji przestrzeń o wymiarach 380 x 175 mm. Wśród komfortowych funkcji dodatkowych warto wymienić timer, który działa w zakresie od 0 do 99 min.

Urządzenie dla bezpieczeństwa użytkowania wyposażone jest w specjalne blokady i zabezpieczenia, jak np. blokada panelu sterowania czy zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu.

2024-04-30
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket