SHARP

Pralka NFA612DA1B-PL

Pralka

Nowoczesne, kompaktowe urządzenia pralnicze są dobrym kompromisem między ograniczoną przestrzenią a potrzebami użytkowników w zakresie innowacyjnych rozwiązań i funkcji, które przekładają się na rezultat prania. Sharp, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych użytkowników, oferuje nową pralkę, model ES-NFA612DA1B-PL.

Nowa pralka marki Sharp jest nie tylko nowoczesna, ale również niezwykle elegancko wykonana. Obudowa urządzenia w całości wykonana w kolorze dark inox wraz z dużym, czytelnym, elektronicznym panelem sterowania i czarnym, ergonomicznym pokrętłem, tworzą spójną wzorniczą całość.

Pralka oferuje aż 15 rozmaitych, automatycznych programów prania, płukania i wirowania. Dzięki temu możliwe jest dobranie odpowiedniego cyklu do rodzaju tkanin i typu odzieży. Warto tu zwrócić uwagę na program Szybki 15 min, dzięki któremu szybko i ekonomiczne można odświeżyć lekko zabrudzone ubrania w bardzo krótkim czasie. Równie ważnym programem, szczególnie dla alergików i rodziców niemowląt oraz małych dzieci, a także osób z delikatną skórą, jest program antyalergiczny z parą. Program antyalergiczny w połączeniu z parą gwarantuje higieniczne pranie. Funkcja pary dodatkowo sprawia, że ubrania mogą być jeszcze czystsze i świeższe. Z tkanin skutecznie usuwane są wszelkie zapachy, alergeny i uporczywe plamy. Tym samym ubrania stają się jeszcze delikatniejsze w dotyku. Także prasowanie stanie się przyjemniejsze i prostsze. Funkcję pary można aktywować we wszystkich dostępnych programach.

Kolejnym praktycznym rozwiązaniem jest Wave Cabinet. Jest to o specjalnie profilowana obudowa pralki, która pomaga zmniejszyć hałas podczas prania. Dzięki tej obudowie pralka pracuje bardzo cicho, ponieważ generuje zaledwie 50 dB podczas prania i tylko 75 dB w trakcie wirowania. To dobre rozwiązanie w wypadku prania wieczorami lub nocą, a także, gdy pralka jest umiejscowiona w łazience bloku wielorodzinnego.

W nowym modelu marki Sharp zastosowany został zaawansowany silnik inwerterowy. Gwarantuje on dużą wydajność i trwałość, a także niższy poziom hałasu i mniejsze zapotrzebowanie energetyczne. Warto dodać, że silniki inwerterowe wykorzystywane w pralkach umożliwiają obracanie bębna z różną prędkością. Dzięki temu pralka nie tylko pracuje ciszej, ale i zaczyna pracę na wolnych obrotach, nie nadwyrężając paska poruszającego bębnem i wentylatorem. Zwiększa się tym samym trwałość urządzenia. Zastosowany silnik inwerterowy pozwala zmniejszyć konsumpcję energii o od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu procent.

Bęben pralki mieści 6 kg odzieży. To wystarczająca pojemność dla singli, par lub do wynajmowanych apartamentów. Maksymalna prędkość wirowania wynosi 1200 obr./min, dzięki czemu pranie jest o wiele suchsze po zakończonym cyklu. Klasa energetyczna B zapewnia niskie zużycie energii elektrycznej.

Pralka-NFA612DA1B-PL-2
2024-05-01
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket