MIELE

Linia Black Matt

Linia

Miele oddaje w ręce klientów kolejną designerską perełkę wzorniczą. Tym razem są to urządzenia do zabudowy z linii Black Matt. Premiera linii Black Matt zbiega się z jubileuszem 125-lecia marki, dlatego nowe urządzenia dostępne są w specjalnej ofercie. Modele 125 Gala Edition mają gwarancję przedłużoną o 125 tygodni.

Klasyczna czerń i matowe wykończenie to jeden z głównych trendów we wnętrzach. Matowe urządzenia doskonale wpiszą się w ciemne, matowe fronty zabudowy kuchennej. Nowa linia bezuchwytowych urządzeń do zabudowy ArtLine w szlachetnym odcieniu czerni obsydianu jest purystyczna i elegancka, a przy tym niezwykle uniwersalna, bo idealnie łączy się z wieloma materiałami i kolorami. Kolekcja Black Matt obejmuje piekarniki, kompaktowe kuchnie mikrofalowe, piekarniki parowe, szuflady do podgrzewania i szuflady do pakowania próżniowego, a także ekspresy do zabudowy i chłodziarki na wino. Nową linię kolorystyczną uzupełniają wyciąg kuchenny i wolnostojąca chłodziarkozamrażarka, w pełni zintegrowane zmywarki z czarnym panelem oraz płyty indukcyjne ze specjalnym wykończeniem z czarnego matowego szkła ceramicznego.

Płyty indukcyjne ze szkłem ceramicznym MattFinish są wyjątkowo odporne na zarysowania i odciski palców. Ryzyko zarysowań zostało zmniejszone o 80 proc. w stosunku do tradycyjnych modeli. Płyty z matowym wykończeniem zachowują nieskazitelny wygląd przez długi czas. Nowa powierzchnia płyt zapobiega powstawaniu odcisków palców, urządzenie łatwiej więc utrzymać w czystości. Oznaczenia stref gotowania są dyskretne, podkreślają subtelny design urządzeń. Matowe wykończenie jest dostępne w dwóch modelach – z klasyczną płytą grzewczą i ze zintegrowanym wyciągiem. Wyciąg podszafkowy z linii Black Matt to kolejna minimalistyczna odsłona nowej linii. Funkcja DynamicWhite pozwala dopasować oświetlenie płyty grzewczej do otoczenia – za pomocą aplikacji można regulować diody LED tak, by dawały ciepłe lub zimne światło o różnym natężeniu. Energooszczędny silnik jest niezwykle wydajny, a przy tym wyjątkowo cichy.

Bezuchwytowa matowoczarna chłodziarka do wina zapewnia miejsce na 18 butelek. Urządzenie do zabudowy jest wyposażone w filtr Active AirClean, elastyczne półki z drewna bukowego FlexiFrame i oświetlenie LED. Otwiera się dzięki funkcji Push2open. Z kolei wolnostojącą chłodziarkozamrażarkę otwiera się wyjątkowo łatwo dzięki rozwiązaniu Click2Open. Model ma klasę efektywności energetycznej A – jest wyjątkowo ekologiczny dzięki systemowi PerfectFresh Pro.

Linia-Black-Matt-2
2024-05-06
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket