MAXCOM

Bilet do Energylandii za zakup smartwatcha

Bilet do Energylandii

Dla młodych fanów dobrej zabawy i nowych technologii Maxcom stworzył Smartwatch FW59 Kiddo. Teraz przy jego zakupie w sklepie internetowym sieci x-kom w prezencie otrzymamy bilet do Energylandii.

Maxcom proponuje młodym użytkownikom wraz ze smartwatchem fantastyczny dzień pełny niezapomnianych chwil w miejscu, które kojarzy się wyłącznie z dobrą zabawą. Energylandia mieści dziesiątki zjeżdżalni, karuzel, kolejek, rollercoasterów, basenów i obiektów gastronomicznych. Każdy bez względu na wiek znajdzie tu coś dla siebie. Bilet jest jednoosobowy, do wykorzystania w sezonie wysokim od 6 kwietnia do 27 października 2024 r. Promocja zaczęła się 13 marca 2024 i trwa do 21 kwietnia 2024 r. lub do wyczerpania zapasów.

Wycieczka do parku atrakcji to świetna okazja dla dziecka i rodziców do przetestowania funkcji nowego smartwatcha FW59 Kiddo 4G. Dzięki oryginalnym, wyrazistym kolorom i bajkowym grafikom dziecko z przyjemnością będzie go zakładać na rękę i – co najważniejsze – będzie pamiętać o nim przy wychodzeniu z domu. Żeby chciało go nosić, ważny jest też rozmiar urządzenia, dopasowany do ręki dziecka. Dlatego FW59 Kiddo 4G ma lekką i smukłą konstrukcję o grubości zaledwie 12,7 mm oraz pasek dopasowany do drobnego dziecięcego nadgarstka. Gwarantuje to pełny komfort codziennego noszenia smartwatcha. Obsługa zegarka z przyciskiem obrotowym jest wygodna, szybka i wyjątkowo intuicyjna, a więc dostosowana do najmłodszych użytkowników. Obdarowanego malucha z pewnością ucieszą też wbudowane w smartwatch gry.

Zestaw jest dostępny w sklepie internetowym sieci x-kom w cenie 399 zł. W tej kwocie otrzymamy smartwatch oraz bilet do Energylandii o wartości 199 zł w prezencie.

Bilet-do-Energylandii-za-zakup-smartwatcha-2
2024-04-01
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket