CONCEPT

Chłodziarkozamrażarki Sinfonia

Chłodziarkozamrażarki

Concept, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, wprowadza nowe urządzenia chłodnicze do linii Sinfonia. Linia Sinfonia łączy małe i duże urządzenia kuchenne, a jej głównym elementem jest stal nierdzewna, uzupełniona czarnymi detalami.

Linia Sinfonia marki Concept łączy elegancję stali nierdzewnej, która współgra stylistycznie z czarnym szkłem. W skład serii wchodzą piekarniki oraz kuchenka mikrofalowa, ale też płyty indukcyjne, okapy i coraz chętniej kupowana przez użytkowników szuflada grzewcza, a także urządzenia chłodnicze. W ofercie marki Concept pojawiły się trzy nowe chłodziarkozamrażarki z praktycznym dolnym zamrażalnikiem, które cechują te same parametry, a różnią się kolorystyką obudowy. Taki zabieg producent zastosował, aby zadowolić jak największą grupę użytkowników. Lodówka LK6560DS oferuje wybarwienie w kolorze ciemnej stali nierdzewnej, model LK6560wh – bieli, a model LK6560ss – stali nierdzewnej.

Wśród ważnych systemów warto wspomnieć o z funkcji Smart Eco, dzięki której jednym naciśnięciem przycisku użytkownik ustawi optymalną temperaturę w poszczególnych strefach lodówki. To sprawi, że produkty spożywcze będą miały najlepsze warunki przechowywania, ponieważ lodówka będzie pracować wydajniej.

Kolejnymi ważnymi funkcjami są superchłodzenie i superzamrażanie. Ich podstawowym zadaniem jest utrzymywanie temperatury na stałym poziomie. Funkcje te obniżą ustawioną temperaturę w strefach chłodzenia i zamrażania. Dzięki temu żywność świeżo umiejscowiona w komorze chłodzenia czy zamrażania dłużej zachowuje świeżość i nie traci ważnych składników odżywczych. Obie funkcje zapobiegają jednocześnie niepożądanemu nagrzewaniu się zawartości lodówki, gdy urządzenie pozostaje otwarte przez dłuższy czas.

Nowe chłodziarkozamrażarki z linii Sinfonia wyposażone są w system Total NoFrost, który zapewnia lepszą cyrkulację powietrza i utrzymanie stałej temperatury wewnątrz lodówki. Dzięki temu zapobiega tworzeniu się szronu wewnątrz całego urządzenia, co z kolei sprawia, że nie ma konieczności manualnego rozmrażania zamrażarki czy lodówki. Sterowanie nowymi lodówkami marki Concept jest bardzo intuicyjne dzięki zastosowaniu nowoczesnego panelu sterującego, umiejscowionego wygodnie na drzwiach urządzenia chłodniczego. Na panelu znajduje się również wyświetlacz prezentujący aktualnie ustawione wartości. Za pomocą panelu dotykowego można w bardzo prosty sposób aktywować dostępne funkcje oraz regulować temperaturę w poszczególnych strefach lodówki.

Komora chłodzenia oferuje dużo miejsca do przechowywania produktów spożywczych. Do dyspozycji użytkownika są 4 szklane półki oraz balkoniki na wewnętrznej stronie drzwi. Oprócz tego w dolnej części chłodziarki znajduje się pojemna szuflada z regulacją temperatury i wilgotności. Przeznaczona jest do przechowywania owoców i warzyw, żeby dłużej zachowały świeżość.

Nowe urządzenia chłodnicze marki Concept wyróżniają się bardzo cichą pracą. Zostało to osiągnięte przez zastosowanie nowoczesnej i wydajnej oraz trwałej sprężarki inwerterowej. Głównymi zaletami sprężarki inwerterowej są niski poziom hałasu, większa wydajność chłodzenia i dłuższa trwałość. Sprężarka inwerterowa dostosowuje się do aktualnego zapotrzebowania na chłodzenie i efektywnie zarządza energią. Pomaga także utrzymać stabilniejszą temperaturę w lodówce, zapobiegając przechłodzeniu. Sprężarka z przetwornikiem cyfrowym zużywa mniej energii elektrycznej niż konwencjonalne sprężarki, dzięki czemu zmniejsza rachunki za prąd. Dużą zaletą nowych modeli marki Concept są ich wymiary. Dzięki głębokości wynoszącej zaledwie 635 mm można je wygodnie zmieścić w większości szafek kuchennych.

Chlodziarkozamrazarki-Sinfonia-2
2024-02-28
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket