FERGUSON

Głośniki imprezowe Regent Power Audio

Głośniki imprezowe

Firma Ferguson oferuje przenośne głośniki imprezowe Regent Power Audio 300BT i 400 BT. To połączenie nowoczesnego designu oraz dobrej jakości dźwięku.

Regent Power Audio 300BT RGB FM to głośnik imprezowy zawierający dwa woofery o przekątnej 2,4 cala i dwa tweetery o przekątnej 1,5 cala o sumarycznej mocy 2 × 30 W RMS. Pasmo przenoszenia częstotliwości wynosi 45 Hz – 20 kHz. Solidna drewniana obudowa tłumi drgania i wibracje oraz doskonale radzi sobie z basami. Funkcja Ultra Bass jest włączana jednym przyciskiem. Muzykę można odtwarzać z efektami DSP: Rock, Flat, Pop, Jazz, Classic i korzystać z radia FM. Na panelu sterowania dostępne są wejścia USB i Aux do dołączenia źródeł dźwięku oraz pokrętło głośności. Przyciski sterowania głośnika umożliwiają włączanie i wyłączanie urządzania, przejście do trybu Bluetooth, zmianę źródła dźwięku, korzystanie z ustawień equalizera i świateł LED RGB. Głośnik można także obsługiwać pilotem. Na obudowie jest duży czytelny wyświetlacz do kontroli regulowanych parametrów. Atrakcyjne podświetlenie rozświetli wnętrze sali imprezowej LED-ami RGB zmieniającymi barwy w rytm muzyki. Do wyboru jest 5 efektów świetlnych obsługiwanych pilotem. Korzystając z łącza Bluetooth (zasięg 10 m) można odtwarzać muzykę ze smartfona czy korzystać z głośnika jako urządzenia głośnomówiącego. Wymiary głośnika są następujące (wys. × szer. × dł.): 23,90 × 18,30 × 37 cm, masa 5 kg.

W ofercie firmy Ferguson jest też głośnik Regent Power Audio 400 BT RGB FM z większymi głośnikami wysokotonowymi 2 × 2” i niskotonowymi 2 × 5,25” i tej samej mocy, co model Regent 300 BT. Można do niego podłączyć jeszcze mikrofon i gitarę z osobną regulacją echa i poziomu głośności. Oprócz zasilania sieciowego jest też akumulator (pojemność 4000 mAh), który umożliwi wielogodzinne granie na imprezie. Gumowa ochrona zapewnia obudowie odporność na warunki atmosferyczne i wstrząsy.

2024-01-30
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket