CANAL+

Promocja „Podaj dalej i płać mniej!”

Promocja

Polecając serwis Canal+ online swoim znajomym z wykorzystaniem indywidualnego kodu zapewniamy sobie i znajomym rozrywkę w najniższej cenie. Zasady programu poleceń są bardzo proste. Zniżka może wynieść nawet 45 zł każdego miesiąca!

Subskrybenci serwisu Canal+ online mogą zapraszać do serwisu swoich znajomych, wykorzystując indywidualny kod poleceń. Jak skorzystać z programu poleceń? Należy zalogować się do serwisu Canal+ online (canalplus.com), następnie wejść w zakładkę „Podaj dalej” i dołączyć do programu. Po potwierdzeniu udziału w programie na ekranie pojawi się unikalny kod, który należy przekazywać znajomym (do trzech osób). Kod zostanie również wysłany na e-mail i przypisany do konta użytkownika. Znajomy przy zakupie będzie mógł wykorzystać otrzymany kod, dzięki czemu jego opłata za pierwszy miesiąc dostępu do Canal+ online będzie jednorazowo mniejsza. Za jedno polecenie otrzymamy aż 15 zł rabatu na subskrypcję w kolejnym miesiącu, a znajomy od razu zapłaci o 15 zł mniej za pierwszy miesiąc korzystania z Canal+ online. Przy zaproszeniu trzech znajomych zniżka w danym miesiącu wyniesie więc aż 45 zł! Każdego miesiąca można zaprosić nowych znajomych, więc jeśli mamy ich wielu, to co miesiąc możemy płacić nawet 45 zł mniej.

Podając dalej Canal+ online, możemy wspólnie ze znajomymi cieszyć się dostępem do najlepszych seriali, w tym produkcji własnych Canal+ Original, takich jak „Kruk”, „Belfer”, „Minuta Ciszy” czy „The Office PL”, najgorętszych hitów filmowych prosto z kina czy emocjonującego sportu na żywo, m.in. PKO BP Ekstraklasy, LaLigi Santander, NBA, turniejów cyklu WTA Tour czy najlepszej żużlowej ligi świata – PGE Ekstraligi.

2023-04-28
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket