ACTION

Sieć Sferis RTV AGD na przysłowiowe 110 procent!

Sieć Sferis RTV AGD

Grupa Kapitałowa ACTION SA konsekwentnie realizuje swoją strategię opartą na dywersyfikacji oferty dostawców i odbiorców i z powodzeniem rozwija swoje projekty zarówno w kanale hurtowym, jak i detalicznym.

Dzięki budowie silnej, nowoczesnej struktury biznesowej, tzw. e-commerce hub, oraz wykorzystywaniu synergii płynącej ze wzrostu biznesów B2B i B2C, spółka odnotowuje dynamiczne wzrosty obrotów i szybko rozwija swoją sieć detaliczną Sferis RTV AGD.

Choć wspomniana sieć sklepów detalicznych Sferis RTV AGD funkcjonuje niespełna dwa lata, osiągnęła już liczbę 110 punktów handlowych. Wypracowana trzycyfrowa dynamika wzrostu przychodów oraz przekroczenie liczby 100 punktów sklepów stacjonarnych w tak krótkim czasie daje mocną podstawę do dalszego rozwoju sieci. Jest to o tyle imponujący wynik, bowiem zarówno plany firmy jak i sytuacja na obecnym rynku AGD-RTV, nie prognozowały tak udanego ekonomicznie zakończenia roku 2023 oraz początku obecnego.

Wszystko to sprawia, że patrzymy z ogromnym optymizmem w kolejne kwartały. Oczywiście jesteśmy świadomi obecnej, złożonej i niestabilnej sytuacji na rynku. Mimo to w naszych planach są już następne akwizycje i nowe sklepy oraz pojawienie się w portfolio, kolejnych znanych i cenionych marek – podkreśla Bogusław Wojtas, zastępca dyrektora ds. rozwoju sieci w Action SA.

Warto dodać, że już wkrótce pod hasłem „Przyszłość zaczyna się tu i teraz!”, odbędą się drugie targi sieci Sferis RTV AGD, zorganizowane przez Action SA. Planowanym miejscem wiosennych targów jest Łódź, a swój udział w imprezie zapowiedziały wszystkie niemal czołowe marki i firmy współpracujące ze Sferis RTV AGD. Już dziś w imieniu organizatorów serdecznie na nie zapraszamy!

Siec-Sferis-RTV-AGD-na-przyslowiowe-110-procent-2
2024-02-27
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket