CANAL+ POLSKA

W kanale Domo Canal+ wystartowała nowa seria poradnikowa „Dowborowa od nowa”.

W kanale Domo Canal+ wystartowała nowa seria poradnikowa

Widzowie stacji Canal+ Domo i platformy Canal+ online będą mogli zobaczyć ponownie na ekranie Katarzynę Dowbor. Tym razem oprowadzi nas po swojej posiadłości – wyremontuje dom, zadba o nieco zarośnięty ogród i zaaranżuje na nowo niefunkcjonalny taras.

Katarzyna Dowbor przez 40 lat pracy zawodowej związana była z największymi stacjami telewizyjnymi i rozgłośniami radiowymi. Przez ostatnie 10 lat jako gospodyni programu „Nasz nowy dom” wspierała uczestników w spektakularnych remontach ich domów. Teraz przyszedł czas na metamorfozę jej własnych czterech kątów. W nowej produkcji Canal+ Domo widzowie będą towarzyszyć Katarzynie Dowbor podczas prac remontowych w poszczególnych częściach jej domu. Dziennikarka podzieli się z nami praktycznymi poradami dotyczącymi modernizacji domu, wystroju i aranżacji wnętrz, a także pielęgnacji ogrodu. Pokaże, jak w krótkim czasie i niewielkim kosztem odnowić nadszarpnięte zębem czasu pomieszczenia, meble i elementy drewniane. Dowiemy się, jak uniknąć długotrwałych i męczących remontów oraz jak przywrócić do użytku ukochane, lecz zniszczone przedmioty. Miłośnikom aranżacji i dekoru Katarzyna Dowbor zdradzi tajemnice swojego świetnego zmysłu urządzania. Jak zainwestować w dom i latami czerpać przyjemność z użytkowania? Jak niedrogo udekorować swoje ukochane miejsce, żeby móc czuć się w nim wyjątkowo? Wszystkie tajniki metamorfozy Katarzyna Dowbor przekaże widzom podczas odnawiania swojego wyjątkowego domostwa.

Pierwszy sezon będzie miał 8 odcinków. Serial poradnikowy „Dowborowa od Nowa” można oglądać w każdą sobotę o godz. 17.30.

Domo-Canal-wystartowala-nowa-seria-poradnikowa-Dowborowa-od-nowa2
2024-03-27
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket