GRUPA AMICA

Wspiera edukację na Uniwersytecie Ekonomicznym

Wspiera edukację

Grupa Amica, kontynuując swoje zaangażowanie w edukację, ponownie ufundowała bezpłatny dostęp do publikacji „Puls Biznesu” dla studentów oraz wykładowców Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Inicjatywa ma wspierać pokolenie przyszłych specjalistów gospodarczych, by lepiej funkcjonowali w środowisku biznesowym.

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu (UEP) od lat jest w czołówce najlepszych polskich uczelni ekonomicznych. Uczelnia przygotowuje swoich studentów m.in. do roli menedżerów i dyrektorów firm. W związku z tym, studenci już teraz muszą skoncentrować się na zdobywaniu praktycznej wiedzy, aby lepiej zrozumieć realia swojego przyszłego zawodu.

- Dla Amiki edukacja młodych ludzi jest niezwykle istotna, a dostęp do „Puls Biznesu” zapewni studentom możliwość zdobywania rzetelnych informacji. Artykuły stanowią doskonałe uzupełnienie akademickiej wiedzy zdobywanej podczas wykładów i z podręczników. Bardzo cenne dla studentów mogą być zwłaszcza artykuły opisujące kluczowe trendy na rynku, które na naszych oczach zmieniają funkcjonowanie biznesu - takie jak cyfryzacja czy ESG - mówi Maja Rutkowska, dyrektorka HR w Grupie Amica.

Już teraz wielu absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu zajmuje kluczowe stanowiska menedżerskie w Grupie Amica. Dlatego też, wsparcie edukacji studentów to strategiczna inwestycja w przyszłych pracowników dla całej polskiej gospodarki.

Na terenie uniwersyteckiego kampusu dostępne są bezpłatne egzemplarze drukowanego wydania. Warto jednak skorzystać z wersji cyfrowej, która jest nie tylko wygodniejsza i bardziej ekologiczna, ale także oferuje bogatszą treść. Obejmuje m.in. rozbudowaną platformę, która oferuje szczegółowe analizy i prognozy kluczowych danych makroekonomicznych i sektorowych. Bezpłatny dostęp do treści premium „Pulsu Biznesu” można uruchomić w kilka chwil na stronie pb.pl/uepoznan. Edukacja poprzez lekturę „Pulsu Biznesu” stanowi doskonałe uzupełnienie szeregu działań podejmowanych przez Grupę Amica na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Przedsiębiorstwo od lat angażuje się w realizację projektów edukacyjnych, oferując studentom możliwość udziału w stażach i praktykach. Grupa Amica prezentuje swoją ofertę na targach pracy oraz podczas wydarzenia Job Talk. Firma może także uczestniczyć w projekcie „Liderzy dla uczelni”, w którym doświadczeni eksperci dzielą się swoją wiedzą podczas wykładów z studentami. Kolejnym elementem tej współpracy są spotkania online pod nazwą „Zoom na biznes”, gdzie przedstawiciele firm z Klubu Partnera UEP dzielą się wiedzą z obszaru swojej specjalizacji

2024-04-02
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket