Artykuły

Duża rodzina procentuje!

Duża rodzina procentuje!

2023-03-02

Firma LG zachęca klientów posiadających Kartę Dużej Rodziny do udziału w promocji, w której można zyskać aż 10 proc. zwrotu wartości zakupów. Promocją objęte zostały sprzęty między innymi takie jak lodówki, pralki i suszarki.

Czytaj więcej...
Wyjątkowa loteria

Wyjątkowa loteria My Siemens

2023-02-05

W loterii My Siemens do wygrania są atrakcyjne nagrody, a im więcej urządzeń zarejestrujmy, tym większa jest szansa na wygraną. Akcja trwa od 1 stycznia do 31 grudnia 2023 r.

Czytaj więcej...
Loteria

Loteria Home Connect 2023

2023-02-03

Trwa loteria promocyjna zorganizowana przez firmę BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., w której co kwartał do wygrania są atrakcyjne nagrody, m. in. smartfony, hulajnogi elektryczne i aparaty.. Akcja trwa do 31 grudnia 2023 r.

Czytaj więcej...
Loteria MyBosch

Loteria MyBosch – VI edycja

2023-02-02

Wraz z nowym rokiem wystartowała kolejna edycja loterii MyBosch, w której można wygrać atrakcyjne nagrody. To już szósta edycja tego projektu, w której łatwo wziąć udział rejestrując urządzenia marki Bosch na specjalnej platformie MyBosch. Loteria trwa do końca 2023 r.

Czytaj więcej...
15 proc.

15 proc. rabatu na „złoto”

2023-01-21

Firma Ciarko, jeden z największych producentów okapów w Polsce, ma w ofercie innowacyjną, a jednocześnie wyjątkową pod względem wzornictwa linię Ciarko Design. Są w niej dwa wyspowe modele: Tubus i Tubus W, które wyróżniają minimalistyczne wzornictwo, nowoczesne funkcje, a dodatkowo modele w kolorze złota zostały objęte 15-procentowym rabatem.

Czytaj więcej...
Lodówki LG

Lodówki LG z akcesoriami Fiskars!

2022-11-30

LG zachęca klientów do zakupu energooszczędnych lodówek swojej marki atrakcyjną promocją. Producent za zakup lodówki LG z systemem DoorCooling+, po spełnieniu określonych warunków, oferuje akcesoria kuchenne marki Fiskars o wartości nawet 750 zł.

Czytaj więcej...
Premia do 750 zł

Premia do 750 zł za energooszczędne zmywanie!

2022-11-20

Siemens zaskakuje klientów nową akcją promocyjną. Zmywarki tej marki nie tylko spełnią najwyższe wymagania dotyczące energooszczędności, ale zapewnią równocześnie doskonałe rezultaty zmywania. Dzięki wysokowydajnemu systemowi oszczędzania energii opartemu na technice turbosuszenia zeolitem, innowacyjnej strukturze pianki izolacyjnej oraz „inteligentnej” elektronice zmywarki marki Siemens osiągają najwyższą klasę energetyczną – A. Za zakup energooszczędnych zmywarek Siemensa objętych promocją marka oferuje do 750 zł premii.

Czytaj więcej...
Zwrot na konto

Zwrot na konto nawet do 1500 zł

2022-10-09

Nowoczesne urządzenia AGD projektowane są w taki sposób, by uczynić nasze codzienne obowiązki wygodniejszymi. Tak jest w przypadku suszarek automatycznych marki Samsung, które w duecie z pralką pozwalają skrócić proces prania i suszenia nawet do 2 h, a także zaprowadzić w domu większy porządek. Łącząc ze sobą produkty, w promocji Samsunga można odebrać zwrot na konto w wysokości aż do 1500 zł.

Czytaj więcej...
Fiskars

Fiskars za opinię!

2022-10-09

LG zachęca klientów do zakupu sprzętów gospodarstwa domowego swojej marki atrakcyjną promocją. Producent za zakup sprzętu gospodarstwa domowego marki LG, po spełnieniu określonych warunków, oferuje akcesoria kuchenne marki Fiskars.

Czytaj więcej...
Premia do 400 zł

Premia do 400 zł za chłodzenie w rozmiarze XXL

2022-09-09

Siemens zaskakuje klientów nową akcją promocyjną. Chłodziarkozamrażarki XXL tej marki to jeszcze więcej przestrzeni do prawidłowego przechowywania produktów spożywczych. Za efektywne i energooszczędne chłodzenie w rozmiarze XXL objęt promocją oferuje aż 400 zł premii.

Czytaj więcej...
Zestaw pralka i suszarka

Zestaw pralka i suszarka z cashbackiem do 1500 zł

2022-09-09

Samsung oferuje klientom nowy standard energooszczędnego prania i suszenia ubrań, uruchamiając nową akcję promocyjną. Do 31 października, kupując zestaw pralniczy wskazany w regulaminie, możemy liczyć na zwrot pieniędzy na konto nawet do kwoty 1500 zł.

Czytaj więcej...
Bądź

Bądź eko!

2022-08-04

Firma Samsung wzbogaca swoje portfolio o 8 premierowych modeli side-by-side, a przy okazji, zachęcając do ich zakupu, oferuje klientom atrakcyjną promocję. Wystarczy kupić wybraną lodówkę side-by-side i podzielić się opinią, aby otrzymać 2 filtry do wody o wartości 518 zł brutto. Co warto dodać, korzystanie z filtrów to rocznie nawet 2500 plastikowych butelek mniej.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket