Artykuły

Roboty kuchenne z funkcją

Roboty kuchenne z funkcją gotowania

2016-11-28

Ogólnie rzecz ujmując, roboty kuchenne służą do przygotowywania potraw. Między innymi miksują, rozdrabniają, ubijają, mieszają czy szatkują. W ofertach producentów można znaleźć szereg urządzeń, które oprócz tych czynności dodatkowo także gotują.

Czytaj więcej...
Roboty kuchenne

Roboty kuchenne - moc możliwości

2016-11-28

Roboty kuchenne, niezależnie czy mówimy o modelach wieloczynnościowych czy planetarnych, mają pomagać i wyręczać w przygotowywaniu potraw. Aby to jeszcze bardziej ułatwić, wyposażono je w szereg rozwiązań, dzięki którym ich obsługa jest w pełni bezpieczna i intuicyjna.

Czytaj więcej...
Parametry

Parametry – na co warto zwrócić uwagę?

2016-11-28

Roboty kuchenne to zróżnicowana grupa produktów. Podczas zakupu pod uwagę trzeba wziąć nie tylko funkcjonalność urządzeń czy rodzaj dostępnych końcówek, ale także najważniejsze parametry – to także od nich zależy wydajność konkretnych modeli.

Czytaj więcej...
Roboty kuchenne

Roboty kuchenne – jakie urządzenie dla kogo?

2016-11-25

Roboty kuchenne to zróżnicowana kategoria produktów, które już teraz w tej czy innej postaci można znaleźć w każdym domu. Urządzenia te są przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i perfekcyjnych pań domu. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni typ produktu, w pełni dostosowany do naszych potrzeb.

Czytaj więcej...
Jak

Jak "gotują" roboty?

2016-10-27

Opcję gotowania mają roboty z tą funkcją. Są połączeniem klasycznych robotów kuchennych z urządzeniami do gotowania. Ich największą zaletą jest kompleksowość – nie tylko przygotowują, ale także gotują składniki, i to na wiele, różnych sposobów. Od klasycznych urządzeń różnią się przede wszystkim budową. Co ciekawe, w ich produkcji specjalizują się konkretni producenci – rzadko są one w ofercie firm mających rozbudowane portfolio produktowe.

Czytaj więcej...
Roboty

Roboty z wbudowaną płytą indukcyjną

2016-10-27

To rzadkie rozwiązanie w robotach planetarnych. Na rynku jest zaledwie kilka takich urządzeń, które wzorowane są na produktach profesjonalnych. Roboty tego typu wyglądem nie różnią się od klasycznych modeli. Wyjątkiem jest płyta indukcyjna, która umożliwia gotowanie bezpośrednio w misie. Urządzenie jednocześnie przygotowuje, miesza i gotuje.

Czytaj więcej...
Co można robić

Co można robić w robotach z funkcją gotowania?

2016-10-27

Roboty kuchenne z funkcją gotowania sprawiają, że mamy całą kuchnię w jednym urządzeniu. Dzięki nim możliwe jest nie tylko przygotowywanie potraw, ale też ich gotowanie. Poniżej przedstawiamy krótki spis możliwości tych urządzeń.

Czytaj więcej...
Jaki robot kuchenny

Jaki robot kuchenny wybrać?

2016-10-27

To jedno z najczęstszych pytań, jakie zadajemy sobie przed zakupem tego jakże praktycznego urządzenia. Jednak odpowiedź nie zawsze jest łatwa, zwłaszcza wtedy, kiedy nie wiemy, na co zwrócić uwagę podczas zakupu lub po prostu nie możemy zdecydować się na konkretny typ urządzenia.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket