Artykuły

Nowe studio sportowe

Nowe studio sportowe

2018-09-10

Polsat uruchamia studio sportowe na potrzeby Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA.

Czytaj więcej...
Nowe kanały i serwisy sportowe

Nowe kanały i serwisy sportowe

2018-06-09

Po raz pierwszy w Polsce wszystkie mecze Ligi Mistrzów od sezonu 2018/2019 będą dostępne na żywo w jakości Super HD i testowo w 4K.

Czytaj więcej...
Polityka zabezpieczeń treści

Polityka zabezpieczeń treści

2018-03-07

Platforma nc+ jako techniczny lider rynku oraz operator z bogatą ofertą programową prowadzi szereg działań mających na celu zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa oferowanych treści.

Czytaj więcej...
Telewizja Polsat z nowymi kanałami grupy ZPR Media

Telewizja Polsat z nowymi kanałami grupy ZPR Media

2018-02-17

Ogłoszona transakcja i współpraca w zakresie tworzenia dwóch kanałów oznacza nowe, ciekawe treści dla widzów zarówno Telewizji Polsat, jak i kanałów grupy ZPR Media oraz nowe możliwości rozwoju stacji Nowa TV i Fokus TV.

Czytaj więcej...
Instalacja unicable

Instalacja unicable – dodatkowe możliwości dla dekoderów DVB-S

2017-10-26

Telewizja satelitarna dostarcza największą liczbę kanałów telewizyjnych. Często się zdarza, że w tym samym czasie jest nadawanych kilka programów, które chcielibyśmy nagrać. Najnowszej generacji dekodery DVB-S umożliwiają nagrywanie trzech i oglądanie czwartego. Aby można było zrealizować multinagrywanie, trzeba stosować instalację jednokablową z konwerterem unicable.

Czytaj więcej...
Nowe kanały w

Nowe kanały w Telewizji Światłowodowej

2017-09-06

Telewizja Światłowodowa zwiększa ofertę kanałów telewizyjnych.

Czytaj więcej...
Urządzenia wideo z

Urządzenia wideo z HDR

2017-01-31

Technika HDR zmieniła podejście inżynierów do jakości obrazu. Rozdzielczość – parametr obrazu uznawany dotychczas za najważniejszy – stała się jednym z wielu, które mają wpływ na jakość obrazu. Teraz za najważniejszy jest uznawany HDR. W sklepach oprócz telewizorów Ultra HD HDR pojawią się Full HD HDR. Szereg urządzeń ma w swojej nazwie skrót HDR. Czy we wszystkich urządzeniach oznacza on to samo, wyjaśniamy w artykule.

Czytaj więcej...
Nowe funkcje dekodera

Nowe funkcje dekodera Evobox PVR

2017-01-03

Cyfrowy Polsat wprowadził kolejną już aktualizację oprogramowania dekodera Evobox PVR. Dzięki niej zapewniono dostęp do internetowego radia oraz możliwość włączenia jednoczesnego podglądu aktualnie oglądanego programu i przełączenia się na dowolny kanał z listy.

Czytaj więcej...
Światłowód – telewizja

Światłowód – telewizja i szybki internet

2017-01-03

Dostęp do superszybkich łączy ma wpływ na gospodarkę, a także na rozrywkę. Współcześni telewidzowie są równocześnie internautami. Według badań w naszych domach jest kilka urządzeń korzystających z Internetu, a w przyszłości będzie ich znacznie więcej za sprawą Internetu rzeczy. Wymagać będą dostępu do szybkiego internetu, który zapewnią łącza światłowodowe.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket