Artykuły

Lodówka

Lodówka MPM-81-CJH-24/E

2023-09-15

Modele podblatowych chłodziarkozamrażarek z wewnętrznym zamrażalnikiem wciąż cieszą się dużą popularnością, z uwagi na kompaktowe wymiary i praktyczne funkcje. Na rynku każdego roku pojawiają się nowe urządzenia. Nową propozycją w tym segmencie urządzeń chłodniczych w ofercie marki MPM jest model MPM-81-CJH-24/E.

Czytaj więcej...
Suszarki z pompą ciepła z linii

Suszarki z pompą ciepła z linii Style

2023-09-15

Asko, skandynawski producent najlepszej jakości urządzeń AGD klasy premium, wprowadza nowy sprzęt pralniczy, który jest nie tylko funkcjonalny, ale również elegancki wzorniczo. Mowa tu o nowoczesnych suszarkach z pompą ciepła z linii Style, które są wyposażone w najnowocześniejsze systemy i funkcje, a przy tym niezwykle energooszczędne.

Czytaj więcej...
Lodówki

Lodówki LTR3047bc i LTR3047wh

2023-09-15

Firma Concept ma w ofercie kilkanaście lodówek utrzymanych w stylu retro. Różnią się pojemnością, funkcjonalnością, a także kolorystyką. Występują one w rozmaitych wersjach kolorystycznych, a także gabarytach i kształtach. Do chłodniczych urządzeń marki Concept w stylu retro dołączyły dwa nowe modele: LTR3047bc i LTR3047wh.

Czytaj więcej...
Suszarka z pompą ciepła

Suszarka z pompą ciepła WQB245ASPL

2023-09-15

Oferta suszarek bębnowych marki Bosch powiększyła się o innowacyjny model WQB245ASPL, należący do najnowocześniejszej Serie | 8 tego producenta. Urządzenie wyposażone jest w nowoczesne systemy i funkcje, w tym wykorzystuje technikę AutoDry, która zapewnia automatyczną kontrolę rezultatów suszenia.

Czytaj więcej...
Pralka

Pralka WG56B2AXPL

2023-09-13

Do rodziny sprzętów z segmentu pralniczego marki Siemens dołącza nowy model pralki normalnogabarytowej o pojemności aż 10 kg i oferującej rekordowo wysoki wskaźnik 1600 obr./min. Pralka oferuje praktyczny system i-Dos, a także specjalny program do prania ubrań typu outdoor.

Czytaj więcej...
Płyta Smart 2gether

Płyta Smart 2gether FSM 709 HI

2023-09-11

Smart 2gether, najnowsza propozycja produktowa firmy Franke, łączy w sobie dwa urządzenia w jednym: płytę indukcyjną ze zintegrowanym wyciągiem o najwyższej klasie efektywności energetycznej A++. W ten sposób Franke dodaje kolejny dobrej jakości komponent kuchenny, uzupełniając linię produktów Smart.

Czytaj więcej...
Zmywarki do zabudowy

Zmywarki do zabudowy DBI745MIQ.S i DBI746MIQ.BS

2023-09-11

„Inteligentne”, wyposażone w nowoczesne funkcje, a przy tym trwałe i zrównoważone dla środowiska – to najczęstsze cechy przypisywane najbardziej zaawansowanym technicznie urządzeniom wyposażenia domowego. Czy zmywarki mogą łączyć wszystkie te cechy? Skandynawska firma Asko, tworząca najlepszej jakości sprzęt, od 70 lat udowadnia, że jest to możliwe. Oto najnowsze produkty, jakie wprowadza Asko na polskim rynku w tym segmencie.

Czytaj więcej...
Zmywarka do zabudowy

Zmywarka do zabudowy DIM68B9EBODZiT XXL

2023-09-11

W ofercie zmywarek do zabudowy marki Amica pojawił się nowy model o pojemności aż 16 kompletów naczyń. Jest nim DIM68B9EBODZiT XXL, czyli pełnogabarytowe, energooszczędne i funkcjonalne urządzenie wyposażone w praktyczną funkcję Open-Dry oraz 9 programów, w tym autoczyszczenie i Higiena+.

Czytaj więcej...
Piekarnik do zabudowy

Piekarnik do zabudowy HB778G3B1

2023-09-08

Wśród innowacyjnych urządzeń z serii iQ700 marki Siemens dostępny jest piekarnik parowy HB778G3B1, który umożliwia gotowanie w delikatny i naturalny sposób. Funkcja cook-Control Pro zapewnia doskonałe rezultaty przygotowywania potraw, niezależnie od przepisu i wymagań, a funkcja roastingSensor Plus dba o zawsze perfekcyjne rezultaty pieczenia. 

Czytaj więcej...
Piekarnik parowy

Piekarnik parowy HSG7364B1

2023-09-08

Dzięki rozmaitym funkcjom dostępnym w zaawansowanych technicznie piekarnikach codzienne przygotowywanie potraw może być prawdziwą przyjemnością. Dobrym tego przykładem jest model HSG7364B1, należący do Serie | 8 marki Bosch, oferujący między innymi zdalne zarządzanie gotowaniem oraz funkcje parowe.

Czytaj więcej...
Lodówka

Lodówka RQ760N4IFE

2023-08-04

Marka Hisense oferuje nowoczesne, energooszczędne i odznaczające się cichą pracą urządzenie chłodnicze typu multi door. Do rodziny wielkogabarytowych urządzeń chłodniczych z linii PureFlatSmart dołącza nowy model – RQ760N4IFE. Sprzęt oprócz przechowywania żywności i możliwości wysyłania lub odbierania wiadomości ze smartfona, oferuje również wiele innych innowacji, takich jak udostępnianie ekranu, imponujące przepisy, tablica ogłoszeń i album ze zdjęciami.

Czytaj więcej...
Kuchnia gazowo elektryczna

Kuchnia gazowo elektryczna KWGE K-90 Master Chef

2023-08-04

Ravanson poszerza ofertę wolnostojących kuchni wielkogabarytowych. Duży sprzęt grzewczy, wykorzystywany podczas przygotowywania rozmaitych potraw, oznacza przede wszystkim większą swobodę gotowania. Taki jest właśnie nowy model o nazwie KWGE K-90 Master Chef.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket