Artykuły

Funkcjonalne i designerskie

Funkcjonalne i designerskie okapy wyspowe

2021-05-31

Modele wyspowe to jedne z najdroższych, ale też najbardziej zaawansowanych technicznie oraz wzorniczo okapów. Cechą charakterystyczną tych urządzeń jest bezpośredni montaż do sufitu i odpowiednio dostosowany zwis, np. nad wyspą kuchenną, na której umieszczona jest płyta grzejna i inne urządzenia.

Czytaj więcej...
Okapy przyścienne

Okapy przyścienne – design, innowacje i wygoda użytkowania

2021-04-02

Cechą charakterystyczną tego typu modeli jest miejsce montażu urządzenia, jak sama nazwa wskazuje – przy ścianie, w odpowiedniej odległości nad płytą grzejną. Producenci modeli przyściennych prześcigają się w wymyślaniu rozmaitych kształtów okapów i wykorzystują różnorodne materiały. Wszystko to sprawia, że okap przyścienny może nie tylko skutecznie pochłaniać opary, ale będzie przy tym wygodny w obsłudze i stanie się ozdobą wnętrza.

Czytaj więcej...
Pochłanianie oparów

Pochłanianie oparów i designerskie oświetlenie w jednym

2021-02-05

Modele sufitowe to jedna z najbardziej efektowych i efektywnych konstrukcji okapów. Płaska, a jednocześnie dość duża powierzchnia w tego typu urządzeniach prezentuje się bardzo elegancko i nowocześnie, a do tego jest wyjątkowo praktyczna. Dużych rozmiarów model sufitowy z powodzeniem może zastąpić w kuchni klasyczne oświetlenie.

Czytaj więcej...
Aplikacje mobilne i

Aplikacje mobilne i zdalne sterowanie dużym AGD

2020-12-08

Na rynku AGD pojawia się coraz więcej modeli „inteligentnych”, wyposażonych w moduły komunikacji bezprzewodowej i łączących się zdalnie z użytkownikiem, a dokładniej – jego urządzeniem mobilnym. Jakie funkcje i możliwości ma sprzęt w wersji „smart”? Jak możemy go obsługiwać?

Czytaj więcej...
Integracja płyty

Integracja płyty i okapu

2020-11-01

W ofercie niektórych producentów płyt grzewczych dostępne są modele będące połączeniem płyty indukcyjnej i okapu. Montując w kuchni tego typu urządzenie, nie tylko możemy oszczędzić miejsce, ale także skutecznie poradzić sobie z oparami podczas kulinarnych przygód – opary znad garnków nie roznoszą się po całej kuchni, a trafiają wprost do wyciągu.

Czytaj więcej...
Niewidzialne i skuteczne

Niewidzialne i skuteczne pochłanianie oparów

2020-09-04

Eleganckim i niemal niewidocznym rozwiązaniem w aranżowaniu przestrzeni kuchennej jest zastosowanie modelu szafkowego. Jest to dość duża i przy tym mocno zróżnicowana grupa, dlatego przy wyborze urządzenia należy bardzo dokładnie zapoznać się zarówno z rysunkiem technicznym, jak i widocznymi częściami okapu.

Czytaj więcej...
Nortberg

Nortberg – ekskluzywne okapy kuchenne

2020-07-28

Okapy oferowane przez Nortberga wyróżniają się przede wszystkim wyjątkowym wzornictwem, bardzo dobrą jakością wykonania i innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi. Połączenie tych elementów spowodowało, że w krótkim czasie marka ta zyskała wielu zadowolonych klientów i wciąż rozwija swoją ofertę produktową.

Czytaj więcej...
Eleganckie, praktyczne i

Eleganckie, praktyczne i dyskretne konstrukcje

2020-06-05

Okapy sufitowe to jeden z najbardziej elitarnych i zarazem prestiżowych typów okapów. Cechują się one dużą efektywnością. Płaska i zwykle dość duża powierzchnia w tego typu urządzeniach wygląda bardzo elegancko, zwłaszcza po włączeniu zintegrowanego oświetlenia.

Czytaj więcej...
Pochłanianie oparów

Pochłanianie oparów prosto z kuchennego blatu

2020-06-05

Okapy montowane na blacie kuchennym to nie tylko funkcjonalna i praktyczna, ale także doskonale prezentująca się w kuchennej zabudowie grupa urządzeń. Tego typu modele szczególnie cenią sobie klienci stawiający na minimalizm i ascetyczność kuchni z jednej strony, a z drugiej lubiący niespotykane wzornictwo i nowe, nietuzinkowe rozwiązania – w tym wyjątkową efektywność.

Czytaj więcej...
Spójne i wyjątkowe wzornictwo

Spójne i wyjątkowe wzornictwo dużego AGD

2020-06-03

Wyposażając wnętrze, coraz częściej decydujemy się na takie zestawienie sprzętów, żeby pochodziły one nie tylko od jednego producenta, ale i z jednej, spójnej linii wzorniczej. Daje to nam wszystkim – zarówno projektantom, sprzedawcom, jak i użytkownikom – komfort w przygotowaniu aranżacji, eleganckiej zabudowy, ale także funkcjonalność i spójność, nie tylko tę wizualną, ale i techniczną.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket