Artykuły

Intrygujące technicznie,

Intrygujące technicznie, stylowe i praktyczne okapy sufitowe

2024-01-29

Obecnie projektowane okapy kuchenne są tak przemyślane konstrukcyjnie i wzorniczo, żeby jak najtrafniej dobrać je do reszty urządzeń lub do klasycznego stylu i neutralności w kuchni. Przykładem takich konstrukcji są np. okapy sufitowe. (Fot. Ciarko Design)

Czytaj więcej...
Piekarniki do zabudowy

Piekarniki do zabudowy tradycyjne i kompaktowe

2024-01-28

Piekarnik do zabudowy jest jednym z najczęściej wybieranych sprzętów tego typu do wyposażenia kuchni. Zwłaszcza, jeśli jest to przestrzeń nowoprojektowana lub generalnie remontowana. Wśród wielu modeli producenci oferują sprzęty tradycyjne oraz kompaktowe. (Fot. Gaggenau)

Czytaj więcej...
Zmywarki wolnostojące

Zmywarki wolnostojące o szerokości 45 cm i nablatowe

2024-01-28

Kompaktowy sprzęt wolnostojący to niezwykle praktyczne rozwiązanie, nie tylko do niewielkiej przestrzeni, ale wszędzie tam, gdzie nie chcemy przeprowadzać generalnego remontu, a unowocześnić naszą kuchnię. Jednymi z takich sprzętów są kompaktowe i nablatowe zmywarki. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Energooszczędne i nowoczesne

Energooszczędne i nowoczesne płyty elektryczne indukcyjne i ceramiczne

2023-12-28

Płyty grzewcze zasilane prądem są jednymi z popularniejszych sprzętów kuchenny. Coraz częściej, zwłaszcza w dużym budownictwie mieszkaniowym, deweloperzy rezygnują z instalacji gazowych. Jaką płytę elektryczną wybrać? Indukcyjną czy ceramiczną? Sprawdzamy zalety i zastosowane w tych urządzenia rozwiązania. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Pralki i pralkosuszarki

Pralki i pralkosuszarki poniżej 9 kg

2023-12-27

Ładowność to jeden z głównych parametrów, branych pod uwagę podczas zakupu sprzętu pralniczego. Ale przecież to nie wszystko. Pralki i pralkosuszarki do 9 kg oferują rozmaite rozwiązania i funkcje, które z jeden strony dbają o dobre rezultaty prania i suszenia, a z drugiej również o energooszczędność sprzętu. (Fot. Bosch)

Czytaj więcej...
Chłodziarki i zamrażarki wolnostojące

Chłodziarki i zamrażarki wolnostojące poniżej 85 cm

2023-12-27

Urządzenia chłodnicze, których wysokość nie przekracza 85 cm z jednej strony oszczędzają cenną przestrzeń w kuchni, gdy ta jest na wagę złota, a z drugiej, są doskonałym sprzętem nie tylko do domu, ale również na działkę, czy do biura. (Fot. MPM)

Czytaj więcej...
Innowacyjne i nowoczesne

Innowacyjne i nowoczesne szafy suszące

2023-12-05

Szafy suszące to obecnie jedne z najnowocześniejszych urządzeń służących do domowego suszenia i odświeżania tkanin. Dzięki nim możemy w zaciszu własnego domu wykonać zabiegi pielęgnacyjne ubrań, które do tej pory dostępne były wyłącznie w profesjonalnych pralniach. (Fot. Samsung)

Czytaj więcej...
Wolnostojące chłodziarki na wino

Wolnostojące chłodziarki na wino i witryny chłodnicze

2023-12-05

Chłodziarki na wino stają się coraz popularniejszymi sprzętami. Wino przechowywane w optymalnych warunkach zachowuje odpowiednie walory smakowe i aromatyczne, a do tego nadaje się do bezpośredniego serwowania. (Fot. ASKO)

Czytaj więcej...
Praktyczne i kompaktowe

Praktyczne i kompaktowe zmywarki nablatowe

2023-12-03

Zmywarki nablatowe sprawdzą się zarówno w niewielkiej kuchni, jak i biurze czy małej gastronomii. Mogą zostać zainstalowane w dowolnym miejscu z dostępem do wymaganych przyłączy i instalacji. Jakie funkcje oferują? Sprawdziliśmy. (Fot. Concept)

Czytaj więcej...
Kompletne

Kompletne linie wzornicze

2023-12-02

Kompletne linie wzornicze urządzeń AGD to z jednej strony praktyczne funkcje, a z drugiej spójność stylistyczna. Najwięksi producenci sprzętów gospodarstwa domowego oferują użytkownikom tego typu rozwiązania. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Pralki i suszarki

Pralki i suszarki do zabudowy

2023-12-02

Moda na zamykanie sprzętów gospodarstwa coraz częściej nie dotyczy już tylko piekarnika, lodówki czy płyty grzewczej. Taki rodzaj montażu z powodzeniem przenosi się również na sprzęty pralnicze. Dzięki temu pralka czy suszarka automatyczna spełnia swoją funkcję, a przy tym staje się niewidoczna dla otoczenia. (Fot. Bosch)

Czytaj więcej...
Okapy

Okapy na zamówienie

2023-12-01

Okap to jeden z podstawowych sprzętów wyposażenia każdej kuchni. Producenci dwoją się i troją, aby zaspokoić potrzeby i oczekiwania użytkowników w zakresie funkcjonalności, ale też wzornictwa tego urządzenia. Co, jeśli chcemy mieć szczególny okap? Można go przecież wykonać na zamówienie. (Fot. Ciarko Design)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket