Artykuły

Rowery

Rowery i hulajnogi elektryczne

2024-05-29

Coraz częściej dostrzegamy pojazdy elektryczne na ulicach. Dotyczy to nie tylko samochodów. Alternatywę dla nich, zwłaszcza w ruchu miejskim, stanowią hulajnogi czy rowery elektryczne. Jazda nimi to minimalny wysiłek, a przy tym nie trzeba stać w korkach. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Sport

Sport na platformach telewizyjnych

2024-05-29

Ten rok obfituje w duże imprezy sportowe. Oglądanie transmisji na żywo z wydarzeń piłkarskich, siatkarskich, tenisowych, lekkoatletycznych i wielu innych przyciąga rzesze widzów. Warto poznać źródła najlepszych kanałów sportowych i sposoby ich oglądania. (Fot. TechniSat)

Czytaj więcej...
Słuchawki i głośniki

Słuchawki i głośniki w plenerze i na imprezie

2024-05-26

Głośniki i słuchawki obsługujące standard Bluetooth doskonale sprawdzą się na wakacjach, w plenerze, gdzie najchętniej uprawiamy sport i relaksujemy się przy grillu. Także impreza z głośnikiem o dużej mocy z efektami specjalnymi dostarczy wiele wrażeń. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Zasilanie urządzeń mobilnych

Zasilanie urządzeń mobilnych

2024-03-27

Powszechność złącza USB-C bardzo ułatwiła zasilanie urządzeń mobilnych. W zeszłym roku port ten zawitał nawet do smartfonów marki Apple, które dość długo wzbraniało się przed wykorzystaniem rynkowego standardu. Taką reakcję wymusiły oczywiście regulacje wprowadzone przez UE. Dzięki temu wybór ładowarki, przewodu zasilającego czy powerbanku jest znacznie łatwiejszy. (Fot. Silicon Power)

Czytaj więcej...
Popularne prezenty

Popularne prezenty komunijne

2024-03-27

Sezon komunijny to okres wzmożonego zainteresowania elektroniką konsumencką, która może być znakomitym prezentem z tej okazji. Kilka lat temu popularne były rowery, aparaty czy zegarki. Dziś coraz częściej wybieramy takie prezenty jak hulajnogi elektryczne, smartwatche czy telefony. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Akcesoria

Akcesoria do urządzeń mobilnych

2024-01-26

Współczesne smartfony to w zasadzie kieszonkowe komputery. Niektóre możliwości tych urządzeń możemy wykorzystać jeszcze lepiej dzięki dodatkowym akcesoriom, które będą przydatne także w nowoczesnych notebookach czy konsolach do gier. (Fot. Silicon Power)

Czytaj więcej...
Telewizory

Telewizory dla graczy

2023-10-29

Gry komputerowe stanowiły zawsze doskonałą rozrywkę. Coraz doskonalsze efekty specjalne i grafika zachęcają do grania na dużym ekranie telewizorów Ultra HD 4K, których wyposażenie i specyfikacja są już zbliżone do monitorów gamingowych. (Fot. TCL)

Czytaj więcej...
Przenośne

Przenośne nośniki pamięci

2023-08-30

Choć coraz więcej danych przechowujemy online, np. w chmurze, nie oznacza to, że powinniśmy całkowicie rezygnować z nośników przenośnych. Dyski czy pendrive’y to wciąż przydatne urządzenia, które pozwalają na zapis danych i bieżącą kontrolę nad nimi. (Fot. Silicon Power)

Czytaj więcej...
Dyski do konsol

Dyski do konsol – przenośne i wewnętrzne

2023-07-02

Czasy, gdy gry były zapisywane wyłączanie na dyskach optycznych i z nich odczytywane, minęły bezpowrotnie. Dziś każda konsola jest wyposażona we wbudowaną pamięć, którą możemy łatwo zapełnić w zasadzie nawet kilkoma grami. (Fot. Silicon Power)

Czytaj więcej...
Telewizja laserowa

Telewizja laserowa – obraz jak w kinie

2023-06-29

Telewizory laser TV to nie tylko wielki ekran, ale i jakość obrazu. Kupujący znajdzie w ofercie zestawy zawierające projektor i ekran przeznaczone do oglądania filmów, sportu czy gier, a także do zastosowań profesjonalnych, np. prezentacji. Tak jak w telewizorze wyposażone są one w tuner DVB-T2/HEVC. (Fot. Hisense)

Czytaj więcej...
Szybkie ładowarki

Szybkie ładowarki – do telefonów i nie tylko

2023-04-28

Wydajność baterii to element, na który wciąż narzekamy w naszych telefonach, zwłaszcza osoby, które pamiętają urządzenia potrafiące pracować nawet tydzień bez ładowania. Dziś problem ten możemy częściowo ominąć, korzystając z szybkich ładowarek. (Fot. Silicon Power)

Czytaj więcej...
Dyski SSD

Dyski SSD w komputerach

2023-02-28

Topniejące ceny pamięci flash sprawiają, że dyski SSD są dziś wybierane jako podstawowy nośnik w komputerach stacjonarnych oraz laptopach. Już za 150 zł jesteśmy w stanie nabyć dysk o pojemności ok. 500 GB, który pod względem komfortu korzystania i wydajności daleko w tyle pozostawi klasyczne HDD. (Fot. Silicon Power)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket