Artykuły

Narzędzia ręczne

Narzędzia ręczne do prac elektrycznych

2023-07-27

Ponoć elektryka prąd nie tyka, jednak dla bezpieczeństwa powinien on korzystać z odpowiednich narzędzi. W ofercie producentów narzędzi ręcznych znajdziemy wiele modeli wkrętaków, szczypiec, ściągaczy i innych przyrządów, które pozwolą na szybkie i precyzyjne wykonanie prac. (Fot. Wera)

Czytaj więcej...
Dmuchawy

Dmuchawy i zamiatarki do liści

2023-07-26

Utrzymanie porządku w obrębie posesji i ogrodzie nie jest łatwe. Liście, gałęzie i inne nieczystości należy regularnie zbierać, a pomóc w tym mogą urządzenia ogrodowe, np. dmuchawy i odkurzacze oraz wielofunkcyjne zamiatarki. Dzięki nim możemy zapomnieć o irytującym grabieniu. (Fot. Stalco)

Czytaj więcej...
Mieszarki i mieszadła

Mieszarki i mieszadła do mas budowalnych

2023-07-25

Odpowiednia konsystencja mas budowalnych ma kluczowe znaczenie podczas wykonywania prac. Farba musi być dobrze rozmieszana, podobnie jak w kleju do płytek nie może być grudek. Dobrze przygotowanymi materiałami pracuje się łatwiej i przyjemniej. Dlatego fachowcy podczas prac wykończeniowych korzystają z mieszadeł i mieszarek. (Fot. Rubi)

Czytaj więcej...
System do poziomowania płytek

System do poziomowania płytek [promocja]

2023-05-29

Oszczędność czasu? Wygoda i usprawnienie pracy? Kogo nie interesują takie benefity? Sprawdź, jak systemy do poziomowania płytek ułatwiają pracę glazurnikom. Przeznaczone nie tylko dla majsterkowiczów, ale przede wszystkim dla profesjonalnych firm remontowych pomogą wznieść biznes na wyższy poziom. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać system spod marki PRO.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket