Artykuły

Branża cyfrowa

Branża cyfrowa wesprze cyfryzację telewizji i radia

2024-04-01

Eksperci związku Cyfrowa Polska pracują nad przyśpieszeniem cyfryzacji mediów w Polsce. W ramach powołanego przez organizację Komitetu Audio Video toczą się prace nad działaniami, które wesprą cyfryzację radia w kraju oraz zwiększą dostępność usług audiowizualnych.

Czytaj więcej...
Salony Plusa i Polsat Box w nowej odsłonie

Salony Plusa i Polsat Box w nowej odsłonie [promocja]

2024-04-01

Salony Plusa i Polsat Box w całej Polsce przechodzą zmianę wizualizacji. Już przeszło 170 punktów sprzedaży zyskało nowy design i stało się showroomami obu marek.

Czytaj więcej...
Projekt

Projekt ASEKOL Everest Expedition

2024-04-01

Organizacja odzysku ASEKOL PL została sponsorem tytularnym wyprawy Asekol Everest Expedition. To wyjątkowy projekt, który w niekonwencjonalny sposób zwraca uwagę na problematykę ekologii oraz przetwarzania odpadów.

Czytaj więcej...
Kolejny rok z rzędu

Kolejny rok z rzędu z tytułem Top 2 w rankingu Omdii

2024-03-31

TCL Electronics, czołowy producent elektroniki użytkowej, po raz kolejny został uznany przez firmę zajmującą się badaniami rynku – Omdia za jedną z najlepszych marek w branży telewizorów na świecie.

Czytaj więcej...
GE Ekstra Liga i Metalkas 2.

GE Ekstra Liga i Metalkas 2. w Canal+ i Canal+ online

2024-03-31

Canal+ Polska nabył prawa telewizyjne do transmisji spotkań PGE Ekstraligi na lata 2026 – 2028 oraz do Metalkas 2. Ekstraligi na lata 2025 – 2027. Tym samym rozgrywki obu polskich zawodowych lig żużlowych będzie można nadal oglądać na sportowych kanałach nadawcy oraz w serwisie streamingowym Canal+ online.

Czytaj więcej...
W kanale Domo Canal+ wystartowała nowa seria poradnikowa

W kanale Domo Canal+ wystartowała nowa seria poradnikowa „Dowborowa od nowa”.

2024-03-27

Widzowie stacji Canal+ Domo i platformy Canal+ online będą mogli zobaczyć ponownie na ekranie Katarzynę Dowbor. Tym razem oprowadzi nas po swojej posiadłości – wyremontuje dom, zadba o nieco zarośnięty ogród i zaaranżuje na nowo niefunkcjonalny taras.

Czytaj więcej...
Sieć Sferis RTV AGD

Sieć Sferis RTV AGD na przysłowiowe 110 procent!

2024-02-27

Grupa Kapitałowa ACTION SA konsekwentnie realizuje swoją strategię opartą na dywersyfikacji oferty dostawców i odbiorców i z powodzeniem rozwija swoje projekty zarówno w kanale hurtowym, jak i detalicznym.

Czytaj więcej...
VIDAA – szybki i intuicyjny system operacyjny

VIDAA – szybki i intuicyjny system operacyjny [promocja]

2024-01-30

Firma Vestel, właściciel marek Toshiba i JVC, wyposażyła telewizory w system operacyjny VIDAA, który sprawia, że obsługa i wyszukiwanie treści są szybkie i intuicyjne.  

Czytaj więcej...
Baterie i akumulatory – czy czeka nas rewolucja?

Baterie i akumulatory – czy czeka nas rewolucja? [promocja]

2024-01-30

Wprowadzenie nowych obowiązków informacyjnych, dotyczących etykietowania, bardziej restrykcyjne zasady spełniania wymogów bezpieczeństwa i obowiązek zapewnienia wykorzystania surowców z recyklingu na określonym poziomie – to najważniejsze zmiany, które wprowadza nowe unijne rozporządzenie dotyczące baterii i akumulatorów.

Czytaj więcej...
Ponad 40 nagród i wyróżnień

Ponad 40 nagród i wyróżnień na CES 2024

2024-01-29

TCL Electronics, czołowa firma produkująca elektronikę użytkową oraz jedna z dwóch czołowych marek telewizorów na świecie, otrzymała szereg wyróżnień przyznawanych przez uznane media i organizacje.

Czytaj więcej...
Nowi członkowie związku

Nowi członkowie związku

2024-01-29

Dell Technologies, Iron Mountain, Meta oraz NTT System dołączyły do związku Cyfrowa Polska, zrzeszającego firmy z sektora cyfrowego i nowych technologii działające na polskim rynku.

Czytaj więcej...
LG kreuje przyszłość

LG kreuje przyszłość dzięki innowacjom opartym na AI

2024-01-29

Dyrektor generalny LG William Cho redefiniuje sztuczną inteligencję (AI), określając ją mianem „serdecznej inteligencji”, i podkreśla kluczową rolę tej techniki w zwiększaniu satysfakcji oraz komfortu życia klientów.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket