Artykuły

Roboty kuchenne

Roboty kuchenne z funkcją gotowania

2023-11-09

Cenimy sobie łatwość przygotowywania posiłków, dlatego konsumenci wprost pokochali wielofunkcyjne roboty gotujące. Rozbudowane bazy przepisów i koncepcja przygotowywania potraw sprawiają, że urządzenia te coraz częściej goszczą w naszych kuchniach. (Fot. Kohersen)

Czytaj więcej...
Do wypieków i nie tylko

Do wypieków i nie tylko – roboty planetarne

2023-09-19

W robotach planetarnych ruch mieszadeł jest ruchem złożonym, przy pomocy którego narzędzie samodzielnie miesza całą zawartość misy, nie pomijając jakichkolwiek miejsc. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Wieloczynnościowe

Wieloczynnościowe roboty kuchenne

2023-07-17

Praktyczne malaksery to urządzenia, które od lat goszczą w naszych kuchniach i cenimy je za funkcjonalność. Mieszanie, siekanie, szatkowanie, krojenie czy blendowanie to dla nich codzienność. Funkcjonalność malaksera zależy wyłącznie od dołączonych akcesoriów. (Fot. Adler)

Czytaj więcej...
Roboty kuchenne z funkcją gotowania

Roboty kuchenne z funkcją gotowania

2022-11-11

Urządzenia kuchenne powinny maksymalnie ułatwiać przygotowywanie posiłków. Dlatego nic dziwnego, że coraz większą popularnością cieszą się roboty z funkcją gotowania. Krok po kroku przeprowadzają one przez proces przygotowania potrawy i są niezwykle łatwe w użyciu. (Fot. MPM)

Czytaj więcej...
Wielofunkcyjne

Wielofunkcyjne roboty planetarne

2022-09-13

Choć roboty planetarne są kojarzone przede wszystkim z wypiekami, to w ciągu ostatnich lat wizerunek ten został nieco odczarowany. Wszystko przez innowacyjność producentów, którzy prezentują rozbudowaną ofertę akcesoriów do różnych prac kuchennych. (Fot. Gorenje)

Czytaj więcej...
Kuchenni pomocnicy

Kuchenni pomocnicy – roboty wieloczynnościowe

2022-07-17

Bardzo duża popularność robotów kuchennych wynika z ich uniwersalności. Konsumenci wybierają dziś między blenderami, modelami planetarnymi czy wieloczynnościowymi, zwanymi także malakserami.

Czytaj więcej...
Szatkownice elektryczne

Szatkownice elektryczne do żywności

2022-06-14

Ręczne krojenie warto zastąpić elektrycznym. Do tego celu zostały stworzone szatkownice. Służą przede wszystkim do przetwarzania warzyw i owoców. Dzięki nim szybko przygotujemy sałatki i surówki czy ziemniaki na frytki.

Czytaj więcej...
Cała kuchnia

Cała kuchnia w jednym urządzeniu

2021-10-12

W ostatnich latach popularność wielofunkcyjnych robotów kuchennych z możliwością gotowania znacznie się zwiększyła. Są doceniane przede wszystkim za łatwość obsługi. Nowoczesne urządzenia przeprowadzają nas przez cały proces przygotowywania potrawy. Dzięki nim każdy wyczaruje kulinarne arcydzieła.

Czytaj więcej...
Nie tylko do wypieków

Nie tylko do wypieków – roboty planetarne

2021-10-11

Modele planetarne to ważny segment robotów kuchennych, który rozrasta się z każdym rokiem. Wszystko dzięki zastosowaniu innowacyjnego rozwiązania, jakim jest ruch planetarny. To właśnie on sprawia, że mieszanie składników jest nie tylko prostsze, ale też dokładniejsze i skuteczniejsze – dzięki temu, w jaki sposób poruszają się mieszadła, uzyskujemy idealne napowietrzenie ciasta i odpowiednią konsystencję.

Czytaj więcej...
Wielofunkcyjne

Wielofunkcyjne roboty kuchenne

2021-09-10

Rynek robotów kuchennych jest bardzo zróżnicowany. Dużą popularnością cieszą się urządzenia wielofunkcyjne, ponieważ mają kompaktowe rozmiary, a przy tym oferują więcej możliwości. Coraz częściej z dostępnymi na rynku od lat malakserami konkurują też blendery ręczne wyposażone w dodatkowe akcesoria.

Czytaj więcej...
Niezbędne i funkcjonalne

Niezbędne i funkcjonalne roboty kuchenne

2020-11-10

Trudno wyobrazić sobie współczesną kuchnię bez robota kuchennego. Blendery, miksery czy roboty wieloczynnościowe znacznie usprawniają przygotowywanie wielu potraw. Świetnie radzą sobie również z obróbką warzyw i owoców, więc znacznie ułatwiają zdrowe odżywanie.

Czytaj więcej...
Kuchenni pomocnicy

Kuchenni pomocnicy – od specjalizacji po wszechstronność

2019-09-02

Ze świecą szukać w sprzęcie AGD drugiej tak zróżnicowanej kategorii urządzeń jak roboty kuchenne. Rynek tych urządzeń jest ogromny – od prostych i funkcjonalnych blenderów ręcznych po roboty wielofunkcyjne czy planetarne, które dzięki akcesoriom zyskują całkiem nową funkcjonalność.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket