Artykuły

Klimatyzatory typu split

Klimatyzatory typu split i przenośne

2024-05-06

Rynek klimatyzatorów rozwija się bardzo dynamicznie, a w tym roku już w kwietniu wysokie temperatury dały nam się we znaki. Bez wątpienia klimatyzatory są urządzeniami, które najefektywniej przynoszą ulgę podczas upałów. Na rynku znajdziemy urządzenia stacjonarne oraz przenośne. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Domowe klimatyzatory

Domowe klimatyzatory stacjonarne

2023-06-14

Coraz bardziej upalne lata sprawiają, że montaż w domu czy mieszkaniu klimatyzacji zaczyna być nie tylko miłym udogodnieniem, ale w wielu przypadkach wręcz koniecznością. Do tego nowoczesne modele z funkcją pompy ciepła mogą być wykorzystywane również do dogrzewania pomieszczeń, co sprzyja całorocznej użyteczności. (Fot. TCL)

Czytaj więcej...
Klimatyzatory przenośne

Klimatyzatory przenośne do domu i biura

2023-04-08

Jednym z efektywniejszych sposobów na radzenie sobie z upałami są klimatyzatory przenośne. Urządzenia te zdobywają coraz większą popularność nie tylko ze względu ze względu na łatwość instalacji, ale i wielofunkcyjność. (Fot. Adler)

Czytaj więcej...
Klimatyzatory typu split

Klimatyzatory typu split – komfortowe powietrze

2022-06-12

Rozpoczyna się sezon letni z upałami. Warto zainstalować klimatyzator typu split, który chętnie jest używany w naszych domach. Opisujemy najciekawsze jego funkcje, które zapewniają najlepszy komfort termiczny. (Fot. Hisense)

Czytaj więcej...
Klimatyzatory przenośne

Klimatyzatory przenośne wielofunkcyjne

2022-03-27

W warunkach domowych i biurowych najlepiej sprawdzają się klimatyzatory przenośne, ponieważ nie wymagają skomplikowanej instalacji. Mogą nie tylko chłodzić powietrze, ale także je osuszać i służyć jako wentylator.

Czytaj więcej...
Klimatyzatory przenośne

Klimatyzatory przenośne nie tylko na lato

2021-06-04

W warunkach domowych i biurowych najlepiej sprawdzają się klimatyzatory przenośne (kompaktowe), ponieważ nie wymagają skomplikowanej instalacji, jak klimatyzacja ścienna typu split i są one atrakcyjne cenowo.

Czytaj więcej...
Klimatyzatory i klimatyzery

Klimatyzatory i klimatyzery przenośne

2021-05-11

W warunkach domowych i biurowych najlepiej sprawdzają się klimatyzatory przenośne kompaktowe i klimatyzery, ponieważ nie wymagają skomplikowanej instalacji, jak klimatyzacja ścienna typu split, i są atrakcyjne cenowo.

Czytaj więcej...
Klimatyzatory i

Klimatyzatory i klimatyzery przenośne

2020-05-04

W warunkach domowych i biurowych najlepiej sprawdzają się klimatyzatory przenośne kompaktowe i klimatyzery, ponieważ nie wymagają skomplikowanej instalacji, jak klimatyzacja ścienna typu split, i są atrakcyjne cenowo. (Fot. Columbia Vac)

Czytaj więcej...
Mobilne klimatyzatory

Mobilne klimatyzatory

2017-07-07

Klimatyzatory mobilne mają jednostkę wewnętrzną i zewnętrzną w jednej obudowie (monoblok), a kółka umożliwiają ich swobodne przemieszczanie.

Czytaj więcej...
Klimatyzacja w biurach i sklepach

Klimatyzacja w biurach i sklepach – od kasetonu do biocoolera

2017-07-07

Wybierając urządzenia klimatyzacyjne do biura, bierze się pod uwagę wielkość i liczbę pomieszczeń oraz pracowników, możliwość montażu urządzeń, koszty eksploatacji. 

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket