Artykuły

Marka z Grupy Amica

Marka z Grupy Amica partnerem Atletico Madryt

2021-04-06

Na początku marca 2021 r. dyrektor generalny hiszpańskiej spółki Electrodomesticos Iberia, należącej do Grupy Amica i operującej na półwyspie iberyjskim pod marką Fagor, Vicente Sanchez podpisał umowę sponsorską z jednym z najbardziej rozpoznawalnych klubów piłkarskich – Atletico Madryt. Tym samym Grupa Amica stała się partnerem żeńskiej drużyny piłki nożnej Atletico. Kontrakt będzie obowiązywać do końca sezonu 2023–2024.

Czytaj więcej...
Kuchnia zawsze modna…

Kuchnia zawsze modna… i praktyczna

2019-09-02

Mimo zmieniających się trendów klasyczne rozwiązania zawsze będą miały swoich zwolenników. Doskonale potwierdza to funkcjonujący od lat segment rynku związany z kuchniami wolnostojącymi. Producenci tych urządzeń stale dostosowują je do aktualnych potrzeb i wymagań klientów.

Czytaj więcej...
Klasyczna i ponadczasowa

Klasyczna i ponadczasowa aranżacja kuchni

2019-05-08

Olbrzymi wybór sprzętu retro czy vintage, nawiązującego wzorniczo do tego, który wykorzystywany był z powodzeniem jeszcze w ubiegłym stuleciu, wręcz zachęca do sentymentalnego powrotu do przeszłości przez taką właśnie aranżację kuchennego wnętrza.

Czytaj więcej...
Rosną przychody spółki

Rosną przychody spółki

2018-10-05

Amica, największy polski producent dużego AGD, ma za sobą kolejny okres sprawozdawczy z rosnącą skalą działalności, która przekłada się na rekordowe 2774,4 mln zł skonsolidowanych przychodów za ostatnie cztery kwartały.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket