Artykuły

Kompaktowe

Kompaktowe piekarniki wolnostojące

2023-10-06

Mała kuchnia nie musi oznaczać ograniczonych możliwości gotowania. Dużą popularnością cieszą się urządzenia kompaktowe, jak wolnostojące piekarniki. To częsty wybór np. do domków letniskowych, kawalerek, gdzie nie zawsze jest miejsce na zaplanowanie dużej przestrzeni kuchennej. (Fot. Salter)

Czytaj więcej...
Wielofunkcyjne opiekacze

Wielofunkcyjne opiekacze do kanapek

2022-01-12

Kanapka na ciepło to jeden z lepszych sposobów na przekąskę. Na śniadanie, obiad czy kolację – sprawdzi się na każdą okazję, dlatego warto mieć w domu odpowiedni opiekacz. Dostępne na rynku modele różnią się przede wszystkim jakością oraz typem zastosowanych płytek grzewczych. Dzięki temu bez problemu klienci mogą znaleźć sprzęt, który najbardziej odpowiada ich upodobaniom.

Czytaj więcej...
Serie wzornicze

Serie wzornicze w modzie!

2021-08-11

Raz na dwa, trzy lata, a niektórzy producenci nawet co roku wprowadzają nowe linie wzornicze bądź uzupełniają te, które już istnieją, o nowe produkty. Można to zaobserwować niemal w każdym sektorze wyposażenia gospodarstwa domowych – od tkanin, armatury kuchennej i łazienkowej, przez porcelanę, po duże i małe AGD.

Czytaj więcej...
Śniadaniowi pomocnicy

Śniadaniowi pomocnicy – opiekacze do kanapek

2021-01-01

Co jest lepsze od dobrej kanapki? Kanapka na ciepło! Opiekacze do kanapek to dosyć proste, jednak niezwykle funkcjonalne urządzenia, które od lat goszczą w naszych kuchniach. Przez wielu nazywane są również sandwiczami. Na rynku znajdziemy wiele różnych modeli, które wbrew pozorom dzielą istotne różnice.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket