Artykuły

Urządzenia

Urządzenia do czyszczenia parą

2024-01-02

Para wodna to jeden z najskuteczniejszych środków czyszczących. Wysoka temperatura działa zabójczo na bakterie, wirusy i inne zarazki. Na rynku znajdziemy różnego rodzaju urządzenia do mycia parą – od kompaktowych czyścików po mopy, które najlepiej radzą sobie z podłogami. (Fot. Camry)

Czytaj więcej...
Domowe parownice

Domowe parownice do odzieży

2023-07-12

Alternatywę dla tradycyjnych żelazek mogą stanowić domowe parownice do odzieży. To urządzenia, które sprawdzają się np. w odświeżaniu lekkiej odzieży, takiej jak bluzki czy koszulki, prasowaniu wiszących zasłon i wielu innych zastosowaniach. W zależności od ilości miejsca w domu i potrzeb można zdecydować się na model stojący lub ręczny. (Fot. Beldray)

Czytaj więcej...
Urządzenia do czyszczenia

Urządzenia do czyszczenia parą

2023-01-08

Urządzenia do czyszczenia parą cieszą się rosnącą popularnością . Są szczególnie dobrym wyborem w domach z małymi dziećmi oraz często sięgają po nie alergicy. Podczas czyszczenia nie trzeba stosować szkodliwych detergentów. Odpowiednią dezynfekcję powierzchni zapewnia wysoka temperatura pary wodnej.

Czytaj więcej...
Domowe parownice do odzieży

Domowe parownice do odzieży

2022-07-13

Ze względu na swoją użyteczność parownice do odzieży są urządzeniami stale zyskującymi na popularności. Nie zajmują dużo miejsca i pozwalają na szybkie odświeżenie ubrań, zwłaszcza lekkich koszul, sukienek czy bluzek. Dzięki temu stanowią doskonałe uzupełnienie żelazek.

Czytaj więcej...
Urządzenia do czyszczenia parą

Urządzenia do czyszczenia parą

2022-05-11

Urządzenia do czyszczenia parą cieszą się dużą popularnością ze względu na skuteczność oraz wielofunkcyjność. Nie wymagają stosowania detergentów, więc są świetnym wyborem także dla alergików.

Czytaj więcej...
Funkcjonalne i kompaktowe

Funkcjonalne i kompaktowe parownice do odzieży

2021-07-05

W wielu przypadkach żelazko nie będzie jedynym sposobem na pozbycie się zagnieceń z odzieży. Zwłaszcza jeśli mowa o delikatnych koszulach czy sukienkach, warto sięgnąć po kompaktową parownicę, inaczej steamer. Urządzenie zajmuje niewiele miejsca i przyda się np. na wakacjach.

Czytaj więcej...
Uniwersalne i wygodne

Uniwersalne i wygodne czyszczenia parą

2021-05-06

Spośród urządzeń parowych, takich jak czyściki czy mopy, to parownice mogą pochwalić się największa uniwersalnością. Oferują one dobre parametry techniczne oraz bardzo dużą liczbę akcesoriów, które pozwalają na czyszczenie wszelkiego rodzaju powierzchni. To znacznie zwiększa spektrum zastosowań w domu.

Czytaj więcej...
Łatwe i wygodne

Łatwe i wygodne czyszczenie podłóg parą

2021-03-07

Parownice to urządzenia, które już od jakiegoś czasu są coraz częściej stosowane w naszych domach do czyszczenia różnych powierzchni. Jeśli jednak parą chcemy czyścić przede wszystkim podłogi to dobrym wyborem będzie mop parowy.

Czytaj więcej...
Parą buch

Parą buch prosto w brud

2021-02-01

Ze względu na swoją dużą skuteczność czyszczenie parą coraz bardziej zyskuje na popularności. Na rynku znajdziemy wiele urządzeń, które można wykorzystać w tym celu, a wśród nich niewielkie parownice, nazywane także czyścikami parowymi.

Czytaj więcej...
Czyszcząca moc

Czyszcząca moc pary wodnej

2020-09-07

Ze względu na obecne zagrożenie koronawirusem temat skutecznego czyszczenia jest niezwykle na czasie. Co ciekawe, jednym z najlepiej usuwających wirusy środków jest gorąca para wodna. Jak się okazuje, jej wysoka temperatura jest zabójcza dla większości wirusów i bakterii.

Czytaj więcej...
Dbamy o zdrowie

Dbamy o zdrowie z AGD

2020-05-04

„Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz” – tymi słowami Jan Kochanowski rozpoczął fraszkę „Na zdrowie”. W ostatnim czasie wszystkim nam bieżące wydarzenia dobitnie przypomniały, jak ulotną sprawą jest zdrowie nasze i bliskich. Zwłaszcza w tych czasach warto więc pamiętać o tym, przy pomocy jakich urządzeń możemy wpłynąć na stan swojego organizmu. (Fot. Kärcher)

Czytaj więcej...
Żelazka, stacje pary i steamery

Żelazka, stacje pary i steamery – w trosce o ubrania

2019-01-07

Prasowanie należy do jednych z mniej lubianych prac domowych. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby je sobie nieco ułatwić. Wystarczy wybrać sprzęt odpowiedni do potrzeb i wyposażony w nowoczesne rozwiązania. Nie obiecujemy, że dzięki nim prasowanie stanie się przyjemnością, ale na pewno będzie trwało krócej.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket