Slim, czyli jakie? To takie urządzenia pralnicze, które odznaczają się głębokością poniżej 50 cm. Ta głębokość pozwoli zmieścić pralkę czy pralkosuszarkę ładowaną od frontu w wąską łazienkową szczelinę, a także pod blatem czy umywalką. (Fot. Amica)
Czytaj więcej...
Duża pojemność bębna pralki czy pralkosuszarki pozwala prać rzadziej. Dzięki temu oszczędzamy wodę i energię elektryczną, a tym samym pieniądze i czas. Na tym jednak nie koniec, ponieważ zwiększona pojemność oznacza większe możliwości w zakresie prania i suszenia różnego rodzaju materiałów, tkanin i ubrań. (Fot. Bosch)
Czytaj więcej...
Ładowność to jeden z głównych parametrów, branych pod uwagę podczas zakupu sprzętu pralniczego. Ale przecież to nie wszystko. Pralki i pralkosuszarki do 9 kg oferują rozmaite rozwiązania i funkcje, które z jeden strony dbają o dobre rezultaty prania i suszenia, a z drugiej również o energooszczędność sprzętu. (Fot. Bosch)
Czytaj więcej...
Moda na zamykanie sprzętów gospodarstwa coraz częściej nie dotyczy już tylko piekarnika, lodówki czy płyty grzewczej. Taki rodzaj montażu z powodzeniem przenosi się również na sprzęty pralnicze. Dzięki temu pralka czy suszarka automatyczna spełnia swoją funkcję, a przy tym staje się niewidoczna dla otoczenia. (Fot. Bosch)
Czytaj więcej...
Niezależnie od tego, czy dotyczy to lodówki, pralki, zmywarki, piekarnika, płyty, okapu, mikrofalówki czy zlewozmywaka – każde z tych urządzeń wymaga okresowej i prawidłowej pielęgnacji. Ważne, aby wykorzystywać do tego skuteczne i bezpieczne detergenty. (Fot. Miele)
Czytaj więcej...
Pralkowirówki i wirówki to jedne z najstarszych, ale w wielu wypadkach niezastąpionych, urządzeń pralniczych. Sprzęty te są wykorzystywane głównie tam, gdzie nie ma dostępu do kanalizacji i stałego podłączenia wody, ale nie tylko. (Fot. Mesko)
Czytaj więcej...
Pralki ładowane od góry w wielu gospodarstwach domowych są niezastąpionym sprzętem. Są zwykle węższe od modeli z frontowym załadunkiem, co w małych łazienkach lub wnękach, gdzie ma stać urządzenie, jest sporym atutem. (Fot. Amica)
Czytaj więcej...
Pralki wykorzystujące programy parowe dostępne są w ofercie niemal wszystkich producentów oferujących sprzęt pralniczy. Para dodana na różnych etapach cyklu prania może dezynfekować tkaniny, usuwań z nich alergeny, a ponadto sprawiać, że prasowanie ich jest o wiele łatwiejsze i krótsze, co przekłada się na oszczędność energii elektrycznej. (Fot. Hisense)
Czytaj więcej...
Nowoczesne modele pralek wyręczają użytkowników w wielu kwestiach, od automatycznego ważenia wsadu po dobór ilości wody i jej temperatury. Wśród praktycznych innowacji znajduje się również wygodne i nowoczesne rozwiązanie w postaci dozowania detergentów za pomocą specjalnych rozwiązań automatycznych i aplikatorów.
Czytaj więcej...
Pralki ładowane od frontu mogą mieć różne gabaryty. O ile ich wysokość jest najczęściej podobna i wynosi ok. 85 cm, o tyle głębokość pralek dostępnych na rynku jest różnorodna. Modele o niewielkiej głębokości określane są mianem pralek slim. (Fot. Gorenje)
Czytaj więcej...
Pralki ładowane od frontu mogą mieć różne gabaryty. O ile ich wysokość jest najczęściej podobna i wynosi ok. 85 cm, o tyle głębokość pralek dostępnych na rynku jest różnorodna. Mode le o niewielkiej głębokości określane są mianem pralek slim. Czym si ę one charakteryzują i jaką pralkę slim wybrać? Sprawdziliśmy, co oferują producenci. (Fot. Gorenje)
Czytaj więcej...
Coraz częściej producenci pralek oferują modele o pojemności powyżej 10 kg. Wynika to z potrzeb klientów i jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na ten konkretny parametr. Zwiększona pojemność oznacza większe możliwości w zakresie prania różnego rodzaju materiałów, tkanin i ubrań. (Fot. Gorenje)
Czytaj więcej...© 2024 InfoMarket