Artykuły

Sport

Sport na platformach telewizyjnych

2024-05-29

Ten rok obfituje w duże imprezy sportowe. Oglądanie transmisji na żywo z wydarzeń piłkarskich, siatkarskich, tenisowych, lekkoatletycznych i wielu innych przyciąga rzesze widzów. Warto poznać źródła najlepszych kanałów sportowych i sposoby ich oglądania. (Fot. TechniSat)

Czytaj więcej...
Słuchawki i głośniki

Słuchawki i głośniki w plenerze i na imprezie

2024-05-26

Głośniki i słuchawki obsługujące standard Bluetooth doskonale sprawdzą się na wakacjach, w plenerze, gdzie najchętniej uprawiamy sport i relaksujemy się przy grillu. Także impreza z głośnikiem o dużej mocy z efektami specjalnymi dostarczy wiele wrażeń. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Zasilanie urządzeń mobilnych

Zasilanie urządzeń mobilnych

2024-03-27

Powszechność złącza USB-C bardzo ułatwiła zasilanie urządzeń mobilnych. W zeszłym roku port ten zawitał nawet do smartfonów marki Apple, które dość długo wzbraniało się przed wykorzystaniem rynkowego standardu. Taką reakcję wymusiły oczywiście regulacje wprowadzone przez UE. Dzięki temu wybór ładowarki, przewodu zasilającego czy powerbanku jest znacznie łatwiejszy. (Fot. Silicon Power)

Czytaj więcej...
Popularne prezenty

Popularne prezenty komunijne

2024-03-27

Sezon komunijny to okres wzmożonego zainteresowania elektroniką konsumencką, która może być znakomitym prezentem z tej okazji. Kilka lat temu popularne były rowery, aparaty czy zegarki. Dziś coraz częściej wybieramy takie prezenty jak hulajnogi elektryczne, smartwatche czy telefony. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Akcesoria

Akcesoria do urządzeń mobilnych

2024-01-26

Współczesne smartfony to w zasadzie kieszonkowe komputery. Niektóre możliwości tych urządzeń możemy wykorzystać jeszcze lepiej dzięki dodatkowym akcesoriom, które będą przydatne także w nowoczesnych notebookach czy konsolach do gier. (Fot. Silicon Power)

Czytaj więcej...
Szybkie ładowarki

Szybkie ładowarki – do telefonów i nie tylko

2023-04-28

Wydajność baterii to element, na który wciąż narzekamy w naszych telefonach, zwłaszcza osoby, które pamiętają urządzenia potrafiące pracować nawet tydzień bez ładowania. Dziś problem ten możemy częściowo ominąć, korzystając z szybkich ładowarek. (Fot. Silicon Power)

Czytaj więcej...
Zasilanie w terenie

Zasilanie w terenie – powerbanki

2023-01-24

Współczesne powerbanki nie służą już tylko do ładowania telefonów. Port USB jest na tyle uniwersalnym standardem, że jest powszechnie wykorzystywany przez urządzenia elektroniczne. Nowoczesne modele mogą zasilać nawet laptopy czy pozwolą na rozruch auta. Warto więc przyjrzeć się powerbankom dostępnym na rynku. (Fot. Silicon Power)

Czytaj więcej...
Szybkie

Szybkie ładowanie urządzeń mobilnych

2022-08-28

Znaczne zwiększenie pojemności akumulatorów w smartfonach przyczyniłoby się do wzrostu ich masy oraz rozmiarów. Chcąc zaoferować klientom komfort pracy z dala od gniazdka, producenci w urządzeniach mobilnych powszechnie stosują standardy szybkiego ładowania, dzięki którym często wystarczy nawet kilkadziesiąt minut, żeby w znacznym stopniu uzupełnić energię akumulatora.

Czytaj więcej...
Głośniki Bluetooth

Głośniki Bluetooth w plenerze i na imprezie

2022-07-02

Głośniki obsługujące standard Bluetooth doskonale sprawdzą się zarówno w plenerze na grillu, na wakacjach gdzie najlepszym źródłem muzyki jest smartfon. Także impreza z głośnikiem BT dużej mocy z efektami specjalnymi dostarczy wiele wrażeń.

Czytaj więcej...
Telewizja

Telewizja czy aplikacje VoD na wakacjach?

2022-07-01

Większość z nas będzie podróżować na wakacjach, a część odpoczywać na działkach. Dlatego opisujemy sposoby oglądania telewizji w terenie. Do wyboru mamy telewizję naziemną, satelitarną. W podróży najlepiej się sprawdza smartfon, tablet z odpowiednią aplikacją. (Fot. TechniSat)

Czytaj więcej...
Szybkie ładowanie

Szybkie ładowanie urządzeń mobilnych

2022-03-04

Standaryzacja ładowarek do urządzeń przenośnych przynosi coraz więcej korzyści. Wybierając sprzęt o odpowiedniej mocy, możemy go wykorzystać do zasilenia zarówno t elefonu, jak i notebooka, co znacznie ułatwia np. podróże.

Czytaj więcej...
Akcesoria do urządzeń mobilnych

Akcesoria do urządzeń mobilnych

2022-01-24

Zakup wymarzonego telefonu to nie wszystko, warto dobrać do niego niezbędne akcesoria, które pozwolą na wykorzystanie wszystkich jego funkcji. Z roku na rok możliwości telefonów zwiększają się i już dziś są one w stanie zastąpić np. konsole do gier czy nawet tradycyjnego „peceta”.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket