Artykuły

Czy soundbar może

Czy soundbar może zastąpić kino domowe?

2020-04-28

Popularność soundbarów nie słabnie. Niektórzy specjaliści twierdzą nawet, że soundbary mogą wkrótce zastąpić kina domowe. Nic w tym dziwnego, zwłaszcza że na rynku pojawia się coraz więcej modeli obsługujących również zawansowane tryby czy systemy dźwięku przestrzennego, takie jak np. Dolby Atmos, znany z rozbudowanych systemów kinowych, a jeszcze kilka lat temu wykorzystywany tylko w profesjonalnych salach kinowych. (Fot. TCL)

Czytaj więcej...
Soundbary z Dolby Atmos

Soundbary z Dolby Atmos i nie tylko

2019-05-28

Soundbary na dobre rozgościły się w naszych domach. Rosnąca popularność tych urządzeń to wynik kilku czynników. Przede wszystkim soundbar to dziś już nie tylko dodatek do telewizora, ale też sprzęt, który z powodzeniem może zastąpić inne urządzenia audio. Także jakość brzmienia, jaką oferują soundbary, dla wielu może być pozytywnym zaskoczeniem.

Czytaj więcej...
Stereo

Stereo wciąż na topie

2019-01-07

Systemy stereofoniczne cieszą się dużą popularnością, m.in. ze względu na ich uniwersalność, prostotę instalacji i konfiguracji. Choć sprawdzą się głównie do odtwarzania muzyki, która realizowana jest przede wszystkim dwukanałowo, to mogą również zostać wykorzystane np. do nagłośnienia odbiornika telewizyjnego.

Czytaj więcej...
Deezer dostępny w wersji HiFi

Deezer dostępny w wersji HiFi

2018-09-07

Twórcy aplikacji Deezer poinformowali o możliwości korzystania z usługi Deezer Hifina wybranych urządzeniach firmy Samsung. Umożliwi to uzyskanie bardzo dobrej jakości dźwięku odtwarzanego bezprzewodowo.

Czytaj więcej...
Tidal i Deezer w soundbarach

Tidal i Deezer w soundbarach

2017-05-15

Firma Yamaha przygotowała i udostępniła najnowszą wersję oprogramowania dla cyfrowych projektorów dźwięku i soundbarów MusicCast YSP-5600, MusicCast YSP-2700, MusicCast YSP-1600, MusicCast SRT-1500 oraz MusicCast YAS-306. Dzięki niej użytkownicy tych modeli zyskają możliwość obsługi serwisów Tidal i Deezer.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket