Artykuły

Akcesoria do systemów

Akcesoria do systemów audio-wideo

2017-09-22

W domowym systemie multimedialnym niezbędne są rozmaite akcesoria w postaci okablowania, uchwytów, podstawek, a także mebli RTV. Przydatnym dodatkiem może okazać się też smartfon z zainstalowaną odpowiednią aplikacją mobilną. Jeśli wykorzystujemy większą liczbę urządzeń, wówczas sprawdzić się może pilot uniwersalny.

Czytaj więcej...
Smart TV pod ręką

Smart TV pod ręką - odtwarzacze sieciowe i z androidem

2017-09-22

Obecnie gromadzimy masę cyfrowych materiałów. Niezbędne są więc narzędzia do ich wygodnego przechowywania i dostępu do nich na ekranie telewizora, smartfona czy projektora.

Czytaj więcej...
Odtwarzacze Blu-ray Ultra HD

Odtwarzacze Blu-ray Ultra HD - wzorcowy obraz

2017-09-21

Zwiększa się oferta odtwarzaczy Blu-ray Ultra HD 4K. Nareszcie telewizory Ultra HD będą mogły korzystać z wzorcowego źródła filmów i pokazać zalety obrazu 4K.

Czytaj więcej...
Multiroom

Multiroom - telewizja na wielu ekranach

2017-09-21

W domach wielopokoleniowych jest zazwyczaj kilka telewizorów i różnych źródeł filmów i programów telewizyjnych takich jak VoD z Internetu, dekodery DVB-T, DVB-S, odtwarzacze Blu-ray co sprawia, że jest wielu chętnych do oglądania różnych treści wideo o tej samej porze. Rozwiązaniem jest system multiroom, który umożliwi jednoczesny dostęp do telewizji wszystkim domownikom także na urządzeniach mobilnych.

Czytaj więcej...
Telewizja DVB-S2 HD i Ultra HD

Telewizja DVB-S2 HD i Ultra HD - bogata oferta programowa

2017-09-21

Na rynku platform satelitarnych konkurują ze sobą dwie: Cyfrowy Polsat i nc+, które dostarczają telewizję i dynamicznie rozwijają dodatkowe usługi, aby pozyskać nowych klientów. Dla entuzjastów filmów 4K pojawiły się pierwsze odbiorniki DVB-S Ultra HD 4K. Zwiększa się liczba kanałów nadających materiał wideo 4K.

Czytaj więcej...
Telewizory HDR

Telewizory HDR - więcej szczegółów w obrazie

2017-09-21

Telewizory Ultra HD stanowią już większość oferty odbiorników TV. Najlepsze Ultra HD mają technikę HDR, zwiększającą ilość szczegółów. Pojawia się ona także w telewizorach Full HD, które mają współpracować z konsolami do gier HD, ale z funkcją HDR.

Czytaj więcej...
Rozrywka wielkiego formatu

Rozrywka wielkiego formatu - projektory

2017-09-19

Pomimo rosnących rozmiarów telewizorów, jeśli zależy nam na prawdziwym kinie w domu, projektory wciąż są rozwiązaniem, które pozwala uzyskać ekran o największych rozmiarach.

Czytaj więcej...
Determinanty cyfrowej rozrywki

Determinanty cyfrowej rozrywki

2017-09-19

Do pełnego cieszenia się jak najlepszym obrazem w domowym zaciszu niezbędne jest spełnienie kilku podstawowych warunków. Przede wszystkim musimy posiadać materiały źródłowe odpowiedniej jakości oraz dobrać rodzaj ekranu do pomieszczenia.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket