Artykuły

Ile kosztuje

Ile kosztuje gotowanie w wolnowarze?

2021-02-01

Przygotowywanie potraw w wolnowarze jest specyficzne i jak wskazuje sama nazwa urządzenia, wymaga relatywnie długiego czasu, nawet kilku godzin pracy. Okazuje się jednak, że nie oznacza to wcale dużych kosztów.

Czytaj więcej...
Jan Kuroń ambasadorem marki

Jan Kuroń ambasadorem marki na polskim rynku

2019-08-29

Gotowanie w wolnowarze jest zdrowe, łatwe i smaczne oraz wbrew pozorom szybkie. Marka Crock-Pot, która jest liderem na rynku tego typu urządzeń, podjęła współpracę ze znanym kucharzem Janem Kuroniem.

Czytaj więcej...
Nietypowe

Nietypowe gotowanie

2019-02-15

Segment drobnych kuchennych urządzeń AGD przeżywa obecnie niebywały rozkwit. Coraz większa świadomość konsumentów i chęć poznawania nowych smaków sprawiają, że poszukują oni urządzeń, które pozwolą przyrządzić zdrowe dania w prosty i smaczny sposób. Stąd rosnąca popularność sprzętów takich jak wolnowary czy multicookery.

Czytaj więcej...
Chef Darek Kuźniak serwuje w Boże Narodzenie

Chef Darek Kuźniak serwuje w Boże Narodzenie karpia i piernik z wolnowaru Crock-Pot

2018-12-10

Czas Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres, który kojarzy się z unoszącymi się w domu korzennymi zapachami, przyprawionymi wonią słodkich bakalii i orzechów. Chef Darek Kuźniak, Ambasador marki Crock-Pot w Polsce, przedstawia nowe przepisy na dwa świąteczne klasyki – karpia i piernik – przygotowane nieśpiesznie, w stylu slow-cooking.

 

Czytaj więcej...
Kontynuacja współpracy z Dariuszem Kuźniakiem

Kontynuacja współpracy z Dariuszem Kuźniakiem

2018-05-14

Firma DLF z Gdyni poinformowała, że marka Crock-Pot, znana z wyjątkowo wszechstronnych urządzeń do gotowania, będzie kontynuowała współpracę z Dariuszem Kuźniakiem, który pozostanie jej ambasadorem.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket