Artykuły

Urządzenie do pielęgnacji skóry

Urządzenie do pielęgnacji skóry Hot & Cool PO2020

2021-03-07

Skuteczna pielęgnacja skóry w domu

Urządzenie Concept Hot & Cool PO2020, dzięki naprzemiennemu działaniu zimna i ciepła, działa odprężająco i kojąco na skórę każdego rodzaju oraz pomaga wchłonąć kosmetyki.

Czytaj więcej...
Depilator Satinelle Prestige BRP586/00

Depilator Satinelle Prestige BRP586/00

2018-09-14

Najnowsza propozycja marki Philips to depilator z wymiennymi końcówkami, który oprócz usunięcia najdrobniejszych włosków pozwoli zadbać o pielęgnację całego ciała.

Czytaj więcej...
Zostań w grze dzięki Braun

Zostań w grze dzięki Braun

2017-04-28

Współczesne życie sprawia, że zawsze jesteśmy w biegu – dzielimy nasz dzień między pracę, rodzinę i znajomych, często zapominając o czasie dla nas samych. Z życia trzeba jednak korzystać, dlatego potrzebujemy urządzeń do pielęgnacji, które dostarczają świetnych rezultatów i oszczędzają nasz czas.

Czytaj więcej...
Ważne dodatkowe akcesoria

Ważne dodatkowe akcesoria

2017-04-19

Modelem, na który warto zwrócić uwagę jest produkt firmy Philips. W szczoteczce VisaPure Advanced wykorzystano system DualMotion z funkcją automatycznego rozpoznawania końcówek.

Czytaj więcej...
Czysta cera, masaż twarzy i peeling w jednym -

Czysta cera, masaż twarzy i peeling w jednym - szczoteczka do twarzy LFB701

2017-02-01

Elegancka forma, wymienne końcówki i jakość pracy, którą doceni niemal każdy użytkownik, niezależnie od tego, czy jest nim kobieta czy mężczyzna. Prezentowana szczoteczka doskonale złuszcza naskórek i poprawia krążenie.

Czytaj więcej...
Szczoteczka do czyszczenia twarzy Reveal -

Szczoteczka do czyszczenia twarzy Reveal - w trosce o skórę twarzy.

2015-06-01

Skóra twarzy i szyi wymaga specjalnego traktowania. Systematyczne i umiejętne oczyszczanie jest kluczem do prawidłowej pielęgnacji, a co za tym idzie także zachowania jej jędrności i przywrócenia zdrowego wyglądu.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket