Artykuły

Nowoczesna stylizacja

Nowoczesna stylizacja i pielęgnacja włosów

2019-11-12

Urządzenia do stylizacji i pielęgnacji mają pomóc nam w urozmaiceniu domowych zabiegów stylizacyjnych i pielęgnacyjnych. Dużym atutem jest też to, że ułatwiają zachowanie zdrowego wyglądu włosów i skóry. Mogą także zaoszczędzić nasz czas, a i nierzadko pieniądze, bowiem wiele czynności można wykonać w domu.

Czytaj więcej...
Urządzenia do

Urządzenia do stylizacji włosów

2018-12-27

Urządzenia do stylizacji włosów coraz częściej wzorowane są na produktach profesjonalnych, które jeszcze do niedawna były niedostępne dla „zwykłych” użytkowników. Wyposażane są w rozwiązania, dbające nie tylko o trwałość fryzury, ale też o zdrowie i kondycję włosów.

Czytaj więcej...
Rodzaje urządzeń

Rodzaje urządzeń do stylizacji włosów

2018-12-27

Suszarki do włosów, prostownice, lokówki czy suszarkolokówki. To lista urządzeń do stylizacji, które najczęściej można znaleźć w naszych domach. Jednak są to jedynie produkty podstawowe, które na dodatek można podzielić na kolejne podkategorie. Czym się różnią poszczególne urządzenia i jakie są ich najważniejsze właściwości?

Czytaj więcej...
Jaki rodzaj płytek w prostownicy jest najlepszy?

Jaki rodzaj płytek w prostownicy jest najlepszy?

2016-10-04

Rodzaj płytki i zastosowanej na niej powłoki odpowiada za szybkość nagrzewania, ale także decyduje o finalnym efekcie fryzury i zabezpieczeniu włosów przed wysoką temperaturą.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket