Artykuły

Maszynki do mielenia,

Maszynki do mielenia, krajalnice i szatkownice

2024-02-06

Kuchnia polska słynie z wyrobów tradycyjnych. Dotyczy to nie tylko wędlin czy kiełbas, ale również popularnych sałatek oraz innych produktów. Ich przygotowanie oczywiście ułatwi sprzęt AGD, np. maszynka do mielenia, krajalnica czy szatkownica. Jeśli w kuchni cenimy sobie funkcjonalność i ważny jest dla nas także wygląd dania, to urządzeń tych nie może zabraknąć. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Maszynki

Maszynki do mielenia mięsa

2023-10-06

Popularność przygotowywania domowych wyrobów stale się zwiększa. Chcemy wiedzieć, co jemy, przypomnieć sobie smaki z dzieciństwa i korzystać z tradycyjnych receptur przekazywanych przez rodziców czy dziadków. W przygotowywaniu popularnych domowych wyrobów pomogą np. maszynki do mielenia. (Fot. Zelmer)

Czytaj więcej...
Maszynki do mielenia mięsa

Maszynki do mielenia mięsa i nie tylko

2022-10-16

Jednym z klasycznych, kuchennych produktów jest maszynka do mielenia. Często już w nazwie sugerujemy jej główne przeznaczenie, czyli mielenie mięsa. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ od lat przy ich pomocy przygotowujemy np. pyszne kiełbasy. Jednak współczesne modele dzięki akcesoriom wykraczają poza tę funkcjonalność.

Czytaj więcej...
Maszynki do mielenia mięsa

Maszynki do mielenia mięsa

2021-11-12

Maszynki do mielenia są kojarzone przede wszystkim z przygotowywaniem mięsa. Współczesne urządzenia są jednak bardzo uniwersalne, a dzięki wymiennym akcesoriom spektrum ich zastosowań jest znacznie szersze. Sprawia, to że maszynka do mielenia może zastąpić np. robot kuchenny czy wyciskarkę.

Czytaj więcej...
Nie tylko do

Nie tylko do kuchni tradycyjnej

2020-05-04

Współczesna maszynka do mielenia spełnia wiele funkcji – od mielenia mięsa aż po... wyciskanie soku. Być może to szokujące, ale to prawda. Nie obejdzie się bez niej żadna kuchnia, zwłaszcza jeśli jesteśmy miłośnikami swojskich wyrobów. (Fot. Bosch)

Czytaj więcej...
Rodzaje maszynek do mielenia

Rodzaje maszynek do mielenia mięsa

2017-02-16

Kotlety mielone czy placki ziemniaczane to potrawy, które wymagają odpowiedniego zmielenia produktów. Tu z pomocą przychodzą maszynki do mielenia mięsa, które powinny znaleźć się w każdym domu. Co oferuje nam rynek i jakie są najciekawsze rozwiązania?

Czytaj więcej...
Ważne parametry

Ważne parametry maszynek do mielenia

2017-02-16

W maszynkach do mielenia, tak jak i w większości urządzeń AGD, duże znaczenie ma materiał wykonania obudowy. W tym przypadku wpływa on na wagę oraz trwałość urządzenia.

Czytaj więcej...
Najważniejsze rozwiązania

Najważniejsze rozwiązania w maszynkach do mielenia

2017-02-16

Maszynki do mielenia nie należą do urządzeń tak skomplikowanych i zaawansowanych technicznie jak np. ekspresy do kawy czy prostownice.

Czytaj więcej...
Szatkownice

Szatkownice

2017-02-16

Oprócz maszynek do mielenia, które mogą być urządzeniami wielofunkcyjnymi, na rynku dostępne są także tzw. szatkownice.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket