Artykuły

15 proc.

15 proc. rabatu na „złoto”

2023-01-21

Firma Ciarko, jeden z największych producentów okapów w Polsce, ma w ofercie innowacyjną, a jednocześnie wyjątkową pod względem wzornictwa linię Ciarko Design. Są w niej dwa wyspowe modele: Tubus i Tubus W, które wyróżniają minimalistyczne wzornictwo, nowoczesne funkcje, a dodatkowo modele w kolorze złota zostały objęte 15-procentowym rabatem.

Czytaj więcej...
Lodówki LG

Lodówki LG z akcesoriami Fiskars!

2022-11-30

LG zachęca klientów do zakupu energooszczędnych lodówek swojej marki atrakcyjną promocją. Producent za zakup lodówki LG z systemem DoorCooling+, po spełnieniu określonych warunków, oferuje akcesoria kuchenne marki Fiskars o wartości nawet 750 zł.

Czytaj więcej...
Premia do 750 zł

Premia do 750 zł za energooszczędne zmywanie!

2022-11-20

Siemens zaskakuje klientów nową akcją promocyjną. Zmywarki tej marki nie tylko spełnią najwyższe wymagania dotyczące energooszczędności, ale zapewnią równocześnie doskonałe rezultaty zmywania. Dzięki wysokowydajnemu systemowi oszczędzania energii opartemu na technice turbosuszenia zeolitem, innowacyjnej strukturze pianki izolacyjnej oraz „inteligentnej” elektronice zmywarki marki Siemens osiągają najwyższą klasę energetyczną – A. Za zakup energooszczędnych zmywarek Siemensa objętych promocją marka oferuje do 750 zł premii.

Czytaj więcej...
Zwrot na konto

Zwrot na konto nawet do 1500 zł

2022-10-09

Nowoczesne urządzenia AGD projektowane są w taki sposób, by uczynić nasze codzienne obowiązki wygodniejszymi. Tak jest w przypadku suszarek automatycznych marki Samsung, które w duecie z pralką pozwalają skrócić proces prania i suszenia nawet do 2 h, a także zaprowadzić w domu większy porządek. Łącząc ze sobą produkty, w promocji Samsunga można odebrać zwrot na konto w wysokości aż do 1500 zł.

Czytaj więcej...
Fiskars

Fiskars za opinię!

2022-10-09

LG zachęca klientów do zakupu sprzętów gospodarstwa domowego swojej marki atrakcyjną promocją. Producent za zakup sprzętu gospodarstwa domowego marki LG, po spełnieniu określonych warunków, oferuje akcesoria kuchenne marki Fiskars.

Czytaj więcej...
Premia do 400 zł

Premia do 400 zł za chłodzenie w rozmiarze XXL

2022-09-09

Siemens zaskakuje klientów nową akcją promocyjną. Chłodziarkozamrażarki XXL tej marki to jeszcze więcej przestrzeni do prawidłowego przechowywania produktów spożywczych. Za efektywne i energooszczędne chłodzenie w rozmiarze XXL objęt promocją oferuje aż 400 zł premii.

Czytaj więcej...
Zestaw pralka i suszarka

Zestaw pralka i suszarka z cashbackiem do 1500 zł

2022-09-09

Samsung oferuje klientom nowy standard energooszczędnego prania i suszenia ubrań, uruchamiając nową akcję promocyjną. Do 31 października, kupując zestaw pralniczy wskazany w regulaminie, możemy liczyć na zwrot pieniędzy na konto nawet do kwoty 1500 zł.

Czytaj więcej...
Bądź

Bądź eko!

2022-08-04

Firma Samsung wzbogaca swoje portfolio o 8 premierowych modeli side-by-side, a przy okazji, zachęcając do ich zakupu, oferuje klientom atrakcyjną promocję. Wystarczy kupić wybraną lodówkę side-by-side i podzielić się opinią, aby otrzymać 2 filtry do wody o wartości 518 zł brutto. Co warto dodać, korzystanie z filtrów to rocznie nawet 2500 plastikowych butelek mniej.

Czytaj więcej...
Kup lodówkę XXL

Kup lodówkę XXL i zyskaj 400 zł premii

2022-08-04

Bosch zaskakuje klientów nową akcją promocyjną. Chłodziarkozamrażarki XXL tej marki to jeszcze więcej przestrzeni do prawidłowego przechowywania produktów spożywczych. Za niemarnowanie żywności, życie zdrowo #LikeABosch i zakup lodówki XXL objętej promocją oferuje aż 400 zł premii.

Czytaj więcej...
Zaprojektuj lodówkę Bespoke

Zaprojektuj lodówkę Bespoke i odbierz do 749 zł

2022-05-11

Firma Samsung, zachęcając klientów do zakupu, a przy tym samodzielnego zaprojektowania swojej lodówki Bespoke, oferuje atrakcyjną promocję zakupową, podczas której przy zakupie objętego promocją sprzętu można otrzymać nawet do 749 zł zwrotu na konto.

Czytaj więcej...
Duża rodzina

Duża rodzina procentuje!

2022-05-11

Firma LG zachęca klientów posiadających Kartę Dużej Rodziny do udziału w promocji, w której można zyskać aż 10 proc. zwrotu wartości zakupów. Promocją objęte zostały sprzęty między innymi takie jak lodówki, pralki i suszarki.

Czytaj więcej...
Do każdej lodówki

Do każdej lodówki kostkarka w prezencie

2022-05-11

Marka Gorenje zachęca klientów do zakupu wielkogabarytowych chłodziarkozamrażarek typu side by side lub multidoor. Do każdego urządzenia objętego promocją i zakupionego oraz zarejestrowanego w odpowiednim terminie na specjalnej platformie oferuje praktyczną i funkcjonalną kostkarkę IMD1200W w prezencie.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket