Artykuły

Pielęgnacja

Pielęgnacja jamy ustnej

2023-07-12

O higienę jamy ustnej należy dbać kompleksowo. Pomogą w tym nie tylko szczoteczki elektryczne, ale również irygatory. Dostępne na rynku urządzenia wyróżniają się coraz większymi możliwościami, co sprawia, że efektywniej radzą sobie z czyszczeniem zębów. (Fot. Concept)

Czytaj więcej...
Urządzenia

Urządzenia do pielęgnacji twarzy

2023-05-12

Konsumenci coraz częściej sięgają po urządzenia do pielęgnacji twarzy. Niektóre z nich w cenie kilku wizyt w salonie kosmetycznym pozwalają nam wykonać praktycznie nielimitowaną liczbę zabiegów. Wystarczy korzystać z nich regularnie, żeby uzyskać widoczne efekty i poprawić wygląd cery. (Fot. Oromed)

Czytaj więcej...
Irygatory

Irygatory stacjonarne i podróżne

2022-06-12

Higiena jamy ustanej nie powinna sprowadzać się tylko do szczotkowania zębów. Bardzo przydatnym urządzeniem jest irygator, który służy do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych wąskim strumieniem wody pod ciśnieniem.

Czytaj więcej...
Domowe urządzenia

Domowe urządzenia do pielęgnacji twarzy

2022-05-11

Rynek domowych urządzeń do pielęgnacji twarzy stale się rozwija. Dzięki nim zabiegi przeprowadzane do tej pory w salonach kosmetycznych możemy wykonać w domowym zaciszu. Oczywiście, aby uzyskać dobre rezultaty, warto sięgać po sprzęt sprawdzonych marek i użytkować go regularnie.

Czytaj więcej...
Do makijażu i nie tylko

Do makijażu i nie tylko – lusterka kosmetyczne

2022-03-27

Obok urządzeń do pielęgnacji twarzy lusterko kosmetyczne jest niezbędnym gadżetem w domu czy podróży. Ułatwi wykonywanie zabiegów oraz makijażu, zwłaszcza jeśli w łazience jest słabe oświetlenie. (Fot. Camry)

Czytaj więcej...
Urządzenia do pielęgnacji

Urządzenia do pielęgnacji dłoni i stóp

2021-11-09

Dzięki domowym urządzeniom do pielęgnacji możemy zadbać o właściwy stan stóp oraz dłoni. W ten sposób oszczędzimy czas oraz pieniądze, które poświęcone zostałyby na wizyty w salonach urody.

Czytaj więcej...
Salon kosmetyczny

Salon kosmetyczny w domu

2021-03-07

Rozwój rynku urządzeń do domowego wykonywania zabiegów kosmetycznych jest niezwykle dynamiczny. Wynika nie tylko z chęci zadbania o urodę, ale również kwestii praktycznych.

Czytaj więcej...
Urządzenia do pielęgnacji twarzy i ciała

Urządzenia do pielęgnacji twarzy i ciała

2019-12-02

Elektronika z segmentu urodowego cieszy się coraz większą popularnością. Produkty te to nie tylko popularny sprzęt do pielęgnacji włosów. Modne stają się akcesoria, przy których pomocy zadbamy o cerę i ciało. Są one alternatywą dla czasochłonnych i kosztownych wizyt w salonach kosmetycznych.

Czytaj więcej...
Urządzenia do pielęgnacji skóry

Urządzenia do pielęgnacji skóry

2017-04-20

Sposobem na odmłodzenie skóry twarzy są urządzania do domowej mikrodermabrazji. Masując i złuszczając skórę, poprawiają krążenie krwi, co wspomaga naturalny proces odnowy komórek.

Czytaj więcej...
Sauny do twarzy

Sauny do twarzy

2017-04-20

Sauny do twarzy (ale i do ciała) wpływają pozytywnie na napięcie i nawilżenie skóry, co ma bardzo duży wpływ na jej wygląd.

Czytaj więcej...
Szczoteczki do czyszczenia twarzy

Szczoteczki do czyszczenia twarzy

2017-04-19

To jedne z najprostszych urządzeń na rynku, które skutecznie czyszczą cerę – zarówno normalną, jak i z niedoskonałościami. Ich zadanie jest proste: mają udoskonalić proces codziennego oczyszczania twarzy, który nie zawsze przynosi pożądane efekty. 

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket